Regał 1D2S Woodline Krem (V.2) TIFFANY Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Regał 1D2S Woodline Krem (V.2) TIFFANY Meble Bos
search
  • Regał 1D2S Woodline Krem (V.2) TIFFANY Meble Bos
  • Regał 1D2S Woodline Krem (V.2) TIFFANY Meble Bos
  • Regał 1D2S Woodline Krem (V.2) TIFFANY Meble Bos
  • Regał 1D2S Woodline Krem (V.2) TIFFANY Meble Bos
Wysoki regał ze zamkniętym frontem i szufladami. Mebel, który może posłużyć jako produkt do przechowywania książek i ubrań. Wykonany w kolorze Woodline krem, wykonany z wysokiej jakości płyt meblowych z laminatem z licznymi zdobieniami w postaci listew oraz metalowych uchwytów. 

Dostępny od ręki

839,00 zł
797,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 797,05 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 69 cm wysokość: 212 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Zwolennicy czytania mają teraz możliwość budowania domowej biblioteki na całkiem ciekawych meblach jak meble BOS w kolekcji Tiffany. Takie meble pokojowe idealnie wprowadzają nas w czasy dawne, retro, kiedy to klasyka przechodzi do naszych czasów, a nasze pomieszczenia nabywają wiele dodatkowych, przyjemnych momentów, które można stworzyć wykorzystując właśnie meble Tiffany, które mają w sobie wiele ciepła, komfortu, które sprawiają, że mieszkanie czy dom jest wykonany jako klasyczne wnętrze, gdzie może w codziennych sprawach uczestniczyć każdy mieszkaniec takiego miejsca.
alt
Regał pokojowy 1D2S Tiffany Meble Bos jest meblem przyciągającym uwagę, ze względu na zamykany front, który posiada ozdobne listwy oraz metalowy uchwyt, ułatwiający zamykanie i jego otwieranie. Regał taki jest regałem zarówno przeznaczonym do przechowywania różnych przedmiotów, zaczynając od ozdób dekoracyjnych, poprzez przechowywania zastawy obiadowej i kawowej, a także jako element w postaci, gdzie przechowuje się książki i to w takiej ilości, gdzie można budować już mini bibliotekę. Regał na książki ułatwia przechowywanie i gromadzenie książek, wprowadzają w mieszkaniu i domu dodatkowe miejsce, na same lektury. Niektóre półki można dodatkowo uzupełnić dekoracjami w postaci fotografii w ramkach, czy w postaci eleganckiego serwisu kawowego czy porcelany.

Regał na książki 1D2S Tiffany Meble Bos posiada w dolnej jego części dwie wysuwane szuflady z metalowymi uchwytami. Fronty tych szuflad mają ozdobne listwy, a także zamontowane prowadnice ułatwiające zamykanie oraz ich otwieranie. Regał na książki zamknięty posiada zamykany front, za którym znajdują się półki, gdzie można przechowywać książki. Jednak sam regał może mieć również inne zastosowania, jako również uzupełnienie organizacyjne do jadalni, gdzie można przechowywać naczynia jak talerze, kubki czy szklanki. Regał jadalniany powinien mieć raczej jak wspomniany model zamykany front, ponieważ naczynia często używane są do konsumpcji i należy utrzymywać je w czystości.

Regał zamknięty do salonu 1D2S Tiffany Meble Bos został wykonany z płyt wiórowych laminowanych w korpusie. Natomiast same fronty mają strukturę wykonaną z płyty MDF tak samo jak nogi, na których stoi korpus. Kolor jaki wykonano w danych meblach to Woodline krem, który jest jasny, stonowany i klasyczny. Same meble Tiffany mają wygląd klasycznych mebli pokojowych utrzymanych w nurcie retro, gdzie mamy pewien powrót do przeszłości i wpływów angielskiego wystroju wnętrz. Regał został wykonany z solidnych materiałów, który przedstawiany jest jako element w postaci bryły geometrycznej, posiada ona prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem. Takie meble mają wiele zwolenników, którzy kochają klasyczne wnętrza.

Regał z zamykanymi frontami pasuje do wielu pomieszczeń, zwłaszcza do pokoju dziennego czy jadalni. Można z jego udziałem stworzyć wygodne miejsce do przechowywania różnych rzeczy i eksponowania ciekawych dekoracji. Regał do pokoju dziennego Tiffany 1D2S przeznaczony jest do samodzielnego montażu, można z jego udziałem stworzyć ciekawą strukturę organizacyjną. Taki regał jest produktem meblowym o dużej wytrzymałości. Sprawdza się ona w wielu pomieszczeniach i można używać z różnymi dekoracjami.

Atuty mebli BOS:
  1. Jakość mebli;
  2. Uniwersalność;
  3. Elastyczność;
  4. Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
69
Wysokość
212
Głębokość
40
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669918741
MPN
MSBP-035-REG_1D2S-058-02

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tiffany Meble Bos: