Drop 06W Biały Wstawka ML Meble
search
  • Drop 06W Biały Wstawka ML Meble
  • Drop 06W Biały Wstawka ML Meble
  • Drop 06W Biały Wstawka ML Meble
  • Drop 06W Biały Wstawka ML Meble
  • Drop 06W Biały Wstawka ML Meble

Drop 06W Biały Wstawka ML Meble

Praktyczna wstawka frontowa, którą można zamontować w regałach otwarty i szafkach przeznaczonych do montażu samodzielnego w zabudowie. Produkt przyjemny cenowo i wizerunkowo. 
99,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 37 cm wysokość: 36 cm głębokość: 2 cm

Ilość

Meble pokojowe ML to produkty do zastosowania w domowym zaciszu, aby móc stworzyć nowoczesną, ale praktyczną przestrzeń o jasnych kolorach, gdzie uzupełnienie takich pomieszczeń można wyposażyć w oświetlenie sztuczne, elementy dekoracyjne wykonane ze szkła, drewna i metalu. ML Meble to producent wysokiej jakości mebli, które stworzyły kolekcję Drop o kształcie designerskich brył. W skład kolekcji Drop, można znaleźć regały pokojowe, komody do sypialni, biurka ale również liczne dodatki jak fronty czy wstawki do regałów.
alt
Wstawka do regału pokojowego Drop 06W ML Meble to produkt do zamontowania w meblach z kolekcji Drop w postaci zamykanego frontu w tym przypadku w kolorze białym, ale można wybrać również inne warianty kolorystyczne. Wstawka zrobiona jest z płyty laminowanej o dużej odporności na zarysowania i uszkodzenia. Fronty do regałów na książki 06W można wstawić zarówno do regałów otwartych jak i zamknięty, stanowią pewne uzupełnienie również do komody, czy szafki pokojowej, w które brakuje takiego dodatku w postaci zamykanych drzwiczek.

Wstawka 06W Drop ML Meble to produkt również przeznaczony jako front do wnęk w różnego rodzaju meblach do zabudowy, jakie można również zamówić u producenta ML Meble. Można z takimi frontami do mebli stworzyć nawet mozaikę z frontów w takiej zabudowie. Takie produkty jak wstawki Drop 06W można wykorzystać w sposób uniwersalny, ułatwiają one organizowanie przestrzeni zwłaszcza jak mamy dużo mebli z półkami, zabudowy otwarte. Wstawka do mebli to dobry sposób, aby odmienić niejeden wizerunek pokoju czy salonu. Można z ich udziałem uporządkować rzeczy jakie znajdują się w domu, a także dodatkowo wyposażyć je w kolejne meble, które można postawić zarówno w przedpokoju, małym pokoju dziecięcym czy salonie lub sypialni.

Wstawka do mebli pokojowych Drop 06W ML Meble występuje w białym kolorze, który wprowadza w pomieszczeniu świeżość, czystość i przestronność. Wstawkę można montować w regałach pokojowych, otwartych szafkach czy półkach, ale również w szeroko pojętych zabudowanych meblach tworzonych na wymiar, które są w pewien sposób głównym elementem niejednego pomieszczenia. Takie wstawki idealnie sprawdzają się w jadalni i kuchni, gdzie znajduje się wiele szafek wiszących, gdzie przechowywane są naczynia do gotowania oraz serwisy obiadowe i kawowe.

Fronty do mebli można wykorzystywać również w gotowych meblach, gdzie dany front można wymienić, aby zmienić wizerunek danego pomieszczenia. Zmiany wyglądu pomieszczenia można rozpocząć od wprowadzania drobnych zmian, zwłaszcza jak meble idealnie pasujące z interesujących dekoracjami i dodatkami w przestrzeni mieszkalnej. Fronty do mebli ułatwiają przechowywanie rzeczy, przez co nic nie jest na wierzchu w pomieszczeniach. ML Meble to znany producent mebli pokojowych, który posiada rozbudowane kolekcje mebli pokojowych ale również młodzieżowych.

Meble pokojowe Drop to produkt w dużej mierze, które można zastosować w pokoju młodzieżowym, a takie fronty jak wspomniane wstawki idealnie sprawdzają się w takich pomieszczeniach, ponieważ chłopak czy dziewczyna lepiej organizują swoją przestrzeń mieszkalną.

Atuty mebli Drop:
  1. Dodatki do mebli;
  2. Eleganckie wykonanie w nowoczesnym stylu;
  3. Jasna kolorystyka;
  4. Materiały wysokiej jakości;

Opis

Szerokość
37
Wysokość
36
Głębokość
2
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Drop ML Meble: