Komoda Z Barkiem 1D1W1S1B Woodline Krem TIFFANY Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Komoda Z Barkiem 1D1W1S1B Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
search
  • Komoda Z Barkiem 1D1W1S1B Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda Z Barkiem 1D1W1S1B Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda Z Barkiem 1D1W1S1B Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
Elegancka komoda pokojowa z barkiem, ze szklanymi drzwiami oraz ze szklanymi półkami, gdzie można eksponować kolekcję książek i serwisów kawowych. Komoda posiada szafkę, szufladę oraz barek i otwierany górną wnękę  z frontem z górnej części zamykanej. Komoda została wykonana w klasycznym antycznym wykonaniu w kolorze Woodline krem. 

Dostępny od ręki

869,00 zł
825,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 825,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 94 cm wysokość: 125 cm głębokość: 37 cm

Ilość

Stosowanie wygodnych mebli pokojowych, które mają wizerunek antycznych wpływają dobrze na nasze samopoczucie, wprowadzają pewne zmiany w naszym usposobieniu a jakość życia idzie do góry. Meble pokojowe BOS to sposób na stworzenie wygodnego miejsca do życia zarówno w przestrzeni mieszkalnej jaki w dużym domu. Meble pokojowe Tiffany to kolekcja mebli od BOS, która charakteryzuje się jasną kolorystyką Woodline krem, antycznym wykonaniem mebli oraz sporym wyborem komód w tym elementów z barkiem i szkłem.
alt
Komoda pokojowa z barkiem Tiffany Meble Bos posiada kilka elementów frontów, zarówno szafek jak i szuflad, gdzie można przechowywać różne rzeczy. Mebel w postaci komody pokojowej z barkiem Tiffany został wyposażony w barek ze szklanymi elementami, gdzie można przechowywać zarówno alkohole, ale również książki oraz liczne dekoracje, które wprowadzają ciekawy klimaty w przestrzeni mieszkalnej. Komoda z barkiem Tiffany została wyposażona w pojedynczą niewielką szufladę, na drobne przedmioty, ale również posiada szafkę np. na serwisy kawowe czy obiadowe. Komoda została wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej, gdzie fronty mają płyty MDF, a przy szufladzie zastosowano prowadnice.

Komoda z barkiem Tiffany to produkt, który z jednej części posiada szklane elementy. Mamy tutaj front z ramą, gdzie w środkowej części znajduje się szklana szyba. Za nią znajdują dwie szklane półki, na których można eksponować kolekcję książek, eleganckich kieliszków czy alkoholi. Komoda z barkiem jest meblem o wysokości 125 cm, a szerokości 94 cm. Komoda z barkiem pozwala stworzyć przestrzeń mieszkalną nad wyraz w sposób luksusowy, gdzie można wyposażyć salon czy pokój dzienny w elementy antyczne w stylu retro, gdzie zastosowano takie produkty jak szklane elementy lub dekoracje w postaci drewnianych elementów.

Komody z barkiem to przeważnie meble dość większych gabarytów, które zmieniają wizerunek pomieszczenia. W przypadku kolekcji mebli Tiffany, mamy do czynienia z meblami utrzymany w stylu retro w nawiązaniu do kultury angielskiej, gdzie widać znaczący wpływ stylu Chic oraz regencji. Mamy meble stylizowane na tego typu momenty w historii Anglii. Takie meble idealnie pasują do pomieszczeń, gdzie mieszkają kobiety, kochające nurty brytyjskie oraz romantyczne.

Komody z barkiem Tiffany to sposób na czysty i uporządkowany dom, gdzie można eksponować swoje ulubione dekoracje wykonane z porcelany czy szkła. Nad blatem komody można zamontować elegancki obraz w stylu impresjonizmu lub plakat nawiązujący do czasów brytyjskich np. w postaci widoków irlandzkich czy wrzosowisk brytyjskich.

Meble pokojowe Tiffany to wysokiej jakości meble, umożliwiające budowanie wymarzonej przestrzeni mieszkalnej według najwyższego standardu wykonania. Meble takie można wyposażyć w ciekawe dekoracje, które odmienią niejedną przestrzeń. Meble takie można stosować przez wiele lat, przeznaczone do samodzielnego montażu. Wysoka jakość wykonania mebli pozwala tworzyć wyjątkowe miejsce do zamieszkania.

Meble Bos posiada duży wybór mebli zarówno mebli antycznych jak i bardziej nowoczesnych, które można dobierać według upodobania. Wysoka jakość wykonania wpływa na poprawę jakości każdego pomieszczenia.

Atuty mebli Tiffany:
  1. Antyczne wykonanie;
  2. Jasna kolorystyka;
  3. Ciekawe zdobienia;
  4. Prostota w czyszczeniu;

Opis

Szerokość
94
Wysokość
125
Głębokość
37
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669917096
MPN
MSBP-035-KOM_1D1W1S1B-058-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tiffany Meble Bos: