Komoda 2D1S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Komoda 2D1S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
search
  • Komoda 2D1S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda 2D1S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda 2D1S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda 2D1S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
Elegancka komoda z dwoma frontami oraz funkcjonalną szufladą. Komoda pokojowa została wyposażona w zdobione elementy w postaci listew, a także zdobionych metalowych uchwytów. Komoda pokojowa przeznaczona do pomieszczeń utrzymanych w klimatach klasyki oraz retro.

Dostępny od ręki

679,00 zł
645,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 645,05 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 94 cm wysokość: 90 cm głębokość: 37 cm

Ilość

Meble pokojowe stylizowane na dawne okresy brytyjskie mogą znacząco zmienić wizerunek pomieszczenia na bardziej elegancki, stylizowany w romantycznych klimatach, gdzie jasna kolorystyka oparta jest o dawne czasy kiedy to Brytyjczycy kochali styl kolonialny w połączeniu z okresem regencyjnym. Meble Bos stworzyły całkiem ciekawą kolekcję mebli pod nazwą TIFFANY, która ma w sobie wiele cech romantyzmu, dobrego smaku oraz powrotu do dawniejszych czasów w okresie, gdzie antyki i zdobione meble miały swój debiut i do dziś posiadają wielu zwolenników.
alt
Komoda pokojowa 2D1S Tiffany Meble Bos jest praktycznym przykładem mebla do postawienie w eleganckim, dostojnym pomieszczeniu np. w dużym domu. Wyposażona została ona we fronty ze zdobieniami i frezowaniem oraz w górnej części w szufladę. Komoda do salonu 2D1S Tiffany Meble Bos została stworzona z myślą o pomieszczeniach nawiązujących do dawnych czasów brytyjskich, a także stylu aranżacji angielskich, gdzie tego typu meble mają i miały wiele zwolenniczek wśród klientek.

Komoda pokojowa 2D1S Tiffany Meble Bos posiada metalowe uchwyty na frontach, jest wykonana w kolorze woodline krem, a materiały używane przy produkcji wykonano z płyt wiórowych laminowanych w korpusie, a na frontach zastosowano laminat z płytą wiórową oraz pewne listy wykonane z płyt MDF. Komoda do salonu 2D1S Tiffany Meble Bos jest praktyczna w użytkowaniu, posiada takie materiały, które można w prosty sposób wyczyścić odrobiną ściereczki z wodą.

Komoda do aranżacji wnętrz 2D1S Tiffany Meble Bos znajduje się na podwyższeniu w postaci nóg, wykonanych z płyt MDF. Fronty wykonane zostały w taki sposób, aby miały zdobienia oraz eleganckie metalowe uchwyty. Sama prowadnica szuflady posiada prowadnice z pełnym wysuwaniem, co umożliwia jej prostszą obsługę i użytkowanie. Meble pokojowe Bos z kolekcji Tiffany są przeznaczone do pomieszczeń utrzymany w klimatach antyku ale w angielskim wydaniu. Meble takie można zastosować w pokoju młodej kobiety jak i nastolatki.

Stosowanie tego typu rozwiązań w przestrzeni mieszkalnej, umożliwia zbudowanie również funkcjonalnej sypialni. Komoda do sypialni 2D1S Tiffany Meble Bos to mebel, który może pomieścić sporą ilość pościeli oraz bielizny osobistej. Uporządkowanie sypialni pozwala na zapewnienie czystości i dobrej organizacji w przestrzeni mieszkalnej. Komody pokojowe Tiffany to dobry sposób na organizowanie i odpowiednie przechowywanie ubrań, pościeli oraz mebel przeznaczony do budowania czystej, przyjemnej przestrzeni, w której mieszkańcy mają ochotę przebywać.

Meble dla domów i mieszkań BOS w kolekcji Tiffany są eleganckie, jasne, optycznie powiększają przestrzeń i można dodatkowo uzupełnić je o takie dekoracje z motywem chic, gdzie ozdoby nawiązują do romantycznych pomieszczeń i są uzupełnieniem pewnego stylu retro, który coraz bardziej przekładany jest na nasze miejsce zamieszkania w aspektach społecznych. Meble antyczne czy w stylu chic mają coraz większe grono zwolenników, zwłaszcza wśród kobiet, gdzie można zbudować z takimi meblami całkiem przyjemną przestrzeń, wygodną i dobrze zorganizowaną. Meble domowe BOS to sposób na zorganizowanie miejsca do zamieszkania na bardzo wysokim poziomie w przystępny sposób.

Atuty mebli BOS:
  1. Duży wybór kolekcji;
  2. Wysoki standard wykonania;
  3. Elegancja;
  4. Praktyczność;

Opis

Szerokość
94
Wysokość
90
Głębokość
37
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669917102
MPN
MSBP-035-KOM_2D1S-058-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tiffany Meble Bos: