Dora Pufa Biały Halmar

Dora Pufa Biały Halmar
search
  • Dora Pufa Biały Halmar
Dora Pufa Biały Halmar to funcjonalne siedzisko z serii Dora o kształcie walca. Zostało wykonane z eko skóry w kolorze śnieżnej bieli. Całe siedzisko zostało osadzone na okrągłej nodze wykonanej ze stali chromowanej.Góra siedziska posiada ozdobne pikowania z guzikami.

Dostępny od ręki

279,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 42 cm wysokość: 42 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Pufy to niewielkie praktyczne siedziska, które zawsze przydadzą się zarówno w salonie jako dodatkowe miejsce do siedzenia czy w sypialni jako funkcjonalny podnóżek. Dora Pufa Biały Halmar posiada kształt walca, całość obita została trwałą eko skórą w kolorze uniwersalnej bieli. Zachwycają ozdobne pikowania z czterema guzikami na górze pufy.
Siedzisko Dora Pufa Biały Halmar osadzono na srebrnej okrągłej podstawie wykonanej ze stali chromowanej. Prezentowany model pufy to uniwersalny design, dzięki temu mebel będzie świetnie prezentować się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Wymiary mebla to fi - 42/42 cm.
Halmar to przedsięwzięcie biznesowe z rodzinnymi tradycjami, z polskimi korzeniami, powstałe w roku 1989 roku. Halmar to przede wszystkim znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. Firma ma w swojej ofercie wzory mebli tworzone specjalnie dla niego, przez projektantów krajowych. Halmar wysyła oferowane przez siebie wyroby do ponad 1000 klientów hurtowych z Polski, jak i kilkuset za granicą.
Halmar to firma posiadająca bogate doświadczenie sprzedażowe na rynku meblarskim, z wiedzą oraz profesjonalnymi, zautomatyzowanymi magazynami, rozbudowaną logistyczną bazę, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo oryginalne zestawy meblowe. Meble prezentowane przez Firmę Halmar to rożnorodna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
42
Wysokość
42
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :