Dora Pufa Czarny Halmar

Dora Pufa Czarny Halmar
search
  • Dora Pufa Czarny Halmar
Dora Pufa Czarny Halmar to siedzisko o kształcie walca, wykonane z eko skóry w wersji kolorystycznej- elegancka czerń. Prosty kształt będzie pasować do każdego wnętrza.

Dostępny od ręki

279,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 42 cm wysokość: 42 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Pufy to niewielkie praktyczne siedziska, często niedoceniane w aranżacjach pomieszczeń mieszkalnych. Zawsze przydadzą się zarówno w salonie jako dodatkowe miejsce do siedzenia czy w sypialni jako funkcjonalny podnóżek. Dora Pufa Czarny Halmar to siedzisko o kształcie walca; tapicerka wykonana z trwałej eco skóry w kolorze eleganckiej czerni. Oczarują ozdobne pikowania z czterema guzikami na górze pufy.
Siedzisko Dora Pufa Czarny Halmar zostało umocowane na srebrnej okrągłej podstawie wykonanej ze stali chromowanej, dzięki temu mebel będzie świetnie prezentować się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Wymiary mebla to fi - 42/42 cm.
Halmar to przedsięwzięcie biznesowe z rodzinnymi tradycjami, z polskimi korzeniami, powstałe w roku 1989 roku. Halmar to przede wszystkim znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. Firma ma w swojej ofercie wzory mebli tworzone specjalnie dla niego, przez projektantów krajowych. Halmar wysyła oferowane przez siebie wyroby do ponad 1000 klientów hurtowych z Polski, jak i kilkuset za granicą.
Halmar to firma posiadająca bogate doświadczenie sprzedażowe na rynku meblarskim, z wiedzą oraz profesjonalnymi, zautomatyzowanymi magazynami, rozbudowaną logistyczną bazę, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo oryginalne zestawy meblowe. Meble prezentowane przez Firmę Halmar to rożnorodna stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Klienci zgodnie chwalą dobrze działający serwis po sprzedażowy, oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
42
Wysokość
42
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :