Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar

  • Darmowa dostawa!
Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
search
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
  • Monty Zestaw 2 Puf, Popielaty Halmar
Pufy w kolorze popielatym wykonane z miękkiej tkaniny znajdują się pod nazwą Monty, Wykonane w owalnym kształcie z wyposażonym pojemnikiem na drobne rzeczy, Dolna część puf posiada złoty element z stali chromowanej.
329,00 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 36 cm wysokość: 44 cm głębokość: 36 cm

Ilość

Meble Halmar to w dużej mierze spory wybór mebli pokojowych, które można zastosować na różnych aranżacjach. Wiele z mebli Halmar wykonane są tak, aby spełniały aspekty ciekawej wizualnej twórczości ale również miały funkcjonalne zastosowanie i w pewien sposób wpływały na elastyczność działań w danym miejscu zamieszkania czy w miejscu usługowymi. Meble Halmar posiadają do wyboru takie meble jak pufy pokojowe wykonane z miękkiej tkaniny. Spory ich wybór pozwala na wybranie idealnego mebla czy to do salonu czy do przestrzeni gdzie znajduje się sypialnia czy przedpokój.

Pufy Monty w kolorze popielatym to zestaw dwóch mebli wyposażony w owalny kształt, gdzie wewnątrz puf znajdują się pojemniki na drobne przedmioty jak poduszki, ręczniki czy bieliznę. Pufy popielate klasyczne Monty Halmar idealne uzupełnienie dla ławy i stołu w salonie czy w jadalni, gdzie potrzebne jest dodatkowe miejsce do siedzenia, czy to podczas przyjmowania rodziny czy znajomych. Pufy funkcjonalne tapicerowane popielate Halmar posiadają na zewnątrz miękką tkaninę, w pojemniku mamy kolor czarny, a w dolnej części puf znajduje się złoty motyw w postaci obramowania owalnego wykonanego ze stali chromowanej.

Zestaw 2 Puf Monty Halmar występuje w trzech wersjach kolorystycznych, jest to mebel elegancki, dobrze wykonany prezentujący komfortowość i jakość. Można postawić go w sypialni, gdzie znajdują się meble antyczne jak łóże czy obszerna szafa, taki dodatek który sama w sobie jest ozdobną, ale posiada pewną funkcjonalność w postaci pojemnika na drobne przedmioty. Pufy eleganckie klasyczne Halmar potrafią poprawić jakość wielu osób w domowym zaciszu. Praca przy komputerze pozwala na stworzenie wygodnego miejsca w domu, gdzie można ją wykonywać, pufy sprawdzają się w takim Home office zarówno jako siedziska jak również podnóżki.

W eleganckich restauracjach i kawiarnia pufy w gastronomii to uniwersalny dodatek, aby móc przyjmować większą ilość gości w takim miejscu. Pufy to sposób na zmianę wyglądu wielu restauracji i kawiarni, można dodawać je jako dodatkowe miejsce siedzące przy stoliku kawowym lub jako samo miejsce standardowe, które tak ma wyglądać w danej kawiarni. Pufy Monty Halmar popielate są dość uniwersalne pod względem barwy, można postawić je w przestrzeni gastronomicznej ale również jako miejsca siedzące w gabinetach lekarskich czy związanych z urodą jak salony fryzjerskie czy kosmetyczne. Siedzisko danych puf jest miękkie wykonane z wysokiej jakości tapicerki.

Pufy mają zastosowanie w wielu miejscach, można spotkać je w centrach handlowych i sklepach związanych z obuwiem czy odzieżą. Wykorzystuje się pufy do tego, aby klienci mogli takich miejsc przymierzać produkty i jednocześnie przyciągać uwagę swoją elegancją i komfortem. Pufy funkcjonalne Monty można łączyć z innymi meblami Halmar jak ławy wykonane z drewna litego czy stoły wykonane ze szkła. Jest to uzupełnienie dla wielu pomieszczeń, zarówno utrzymanych w klimatach klasyki jak i tych bardziej nowoczesnych. Pufy to dodatkowe miejsce do siedzenia w wielu miejscach.

Atuty mebli Halmar:

Meble przyjemne w używaniu;
Jakościowe produkty meblowe;
Funkcjonalne;
Eleganckie;

Opis

Szerokość
36
Wysokość
44
Głębokość
36
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Halmar 10%
Halmar 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu