Łóżko Kashmir KSML181 Forte
search
  • Łóżko Kashmir KSML181 Forte
  • Łóżko Kashmir KSML181 Forte
  • Łóżko Kashmir KSML181 Forte
  • Łóżko Kashmir KSML181 Forte

Łóżko Kashmir KSML181 Forte

W jakich aranżacjach najlepiej odnajdą się meble Kashmir od marki Forte? Zarówno w stylistyce prowansalskiej, jak i tradycyjnej, rustykalnej, ale i klasycznej. Znajdziesz tutaj witryny, komody, a nawet łóżka. Zapoznaj się na początek z prezentacją łóżka pod materac 180x200cm.
1 299,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 192 cm wysokość: 100 cm głębokość: 210 cm

Ilość

Łóżko sypialniane 180x200 Kashmir Meble Forte

 

Poznaj bliżej kolekcję mebli do sypialni Kashmir. Ta kolekcja jest trochę rozważna, trochę romantyczna. To oryginalne połączenie odnajdujemy w kolorystyce i stylu. Jasny kolor białej sosny potrafi rozmiękczyć każde serce. Linia mebli z tej kolekcji, niebanalne ich wykończenie, uchwyty w kolorze postarzanego srebra. To wszystko sprawia, że poczujesz się niczym literackie bohaterki – rozważne i romantyczne. W jakich aranżacjach najlepiej odnajdą się meble Kashmir od marki Forte? Zarówno w stylistyce prowansalskiej, jak i tradycyjnej, rustykalnej, ale i klasycznej. Znajdziemy tutaj witryny, komody, a nawet łóżka. Zacznijmy od prezentacji łóżka pod materac 180x200cm. Łóżko wymaga wkładu (stelaża) 2xNX090 lub 2xNX20 oraz materaca.
 

Kiedy poznasz już atuty łóżka sypialnianego z serii Kashmir, to będziesz chciał koniecznie umieścić je we wnętrzu Twoje sypialni! Mebel prezentuje się naprawdę efektownie, czego przejawem jest wysokie wezgłowie z charakterystycznymi, krzyżowymi szprosami oraz masywny wieniec górny, czyli cech charakterystycznych dla kolekcji Kashmir. Ciepłe, modne wybarwienie w kolorze Pinia biała to kolor, który podkreśli delikatny charakter pomieszczenia optycznie powiększając jego przestrzeń. Prezentowane łóżko, w 100% sprawdzi się jako łózko małżeńskie.
 

Idealnym, kompatybilnym z łóżkiem 180x200 meblem jest komplet szafek nocnych z tej samej kolekcji. Szafka od marki Forte wyposażona jest w dwie szuflady, z charakterystycznymi srebrnymi uchwytami. Szafki nocne posiadają cechy typowe dla kolekcji, czyli masywny cokół i wieniec górny. Dzięki jasnemu, romantycznemu wybarwieniu meble, mimo swoich ciężkich akcentów, sprawiają wrażenie lekkości i doskonale prezentują się w grupie.
 

Atuty kolekcji:

  1. Oryginalne wybarwienie – biała sosna
  2. Prowansalska stylistyka
  3. Duża powierzchnia do przechowywania
  4. Klasyczne wykończenie

11120.pngŁóżko małżeńskie od marki Forte, łóżko o znamiennej nazwie Kashmir to propozycja dla osób rozważnych i romantycznych. Delikatne kremowe wybarwienie w połączeniu z klasyczną formą gwarantuje powstanie eleganckiego projektu, obok którego nie przejdziesz obojętnie. Jeśli marzy Ci się prowansalska stylistka w Twoim salonie, jadalni czy też sypialni to tylko z kolekcją Kashmir.
 

Czym może Cię zaskoczyć łóżko 180x200 z kolekcji nowoczesnych mebli Kashmir? W formie i kolorystyce mebla wyraźnie wyczuwalny jest styl prowansalski. Łóżko charakteryzuje się klasyczną formą, a ozdobny akcent stanowi również szeroki wieniec górny. Piękne szprosy na wezgłowiu łóżka tworzą zagłówek niebanalny, który może stanowić swoistą ozdobę sypialni. Solidne łóżko Kashmir najlepiej zaprezentuje się we wnętrzach o większej powierzchni. Drewniane, klasyczne meble mogą przytłaczać wnętrze z powodu charakterystycznej formy. Bardzo na korzyść przemawia jasne wybarwienie naszego łóżka.

Podkreślisz piękne wybarwienie białej sosny oraz klasyczne frezowania łóżka Kashmir jeśli zdecydujesz się na dodatkowe oświetlenie IZLED18P02-WK02. Mebel wykonany jest z płyty meblowej okleinowanej folią.

Opis

Szerokość
192
Wysokość
100
Głębokość
210
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 10%
Logistyczne
[{'weight':20, 'length':70, 'width':5, 'height':175},{'weight':24, 'length':32, 'width':7, 'height':210},{'weight':19, 'length':32, 'width':7, 'height':210},{'weight':2, 'length':16, 'width':13, 'height':19}]
Styl
prowansalski

Zobacz również inne produkty z kolekcji Kashmir Forte: