Półka Theo THP-6 Restol

  • Promocja
  • -3%
Półka Theo THP-6 Restol
search
  • Półka Theo THP-6 Restol
  • Półka Theo THP-6 Restol
  • Półka Theo THP-6 Restol
Półka THEO THP-6 Restol to prosta niewymagająca półka do powieszenia na ścianie w kolorze białym. Idealny produkt do dekorowania przestrzeni na ścianie. 

Dostępny od ręki

157,00 zł
152,29 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 152,29 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 149 cm wysokość: 20 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Przyjemny produkt w eleganckim stylu, pozwala stworzyć wygodne miejsce i ekspozycje w domowym zaciszu oraz w miejscach związanych z biznesem oraz przedsiębiorczością. Meble Restol to produkt funkcjonalne, wykorzystujące materiały wysokiej jakości, które w dużej mierze są odporne na uszkodzenia, zarysowania oraz takie aspekty jak wilgoć czy wysoka temperatura. Meble Restol stworzyły kolekcję Theo, która jest wykonana w kolorze bieli i dębu riviera, z wykorzystaniem wysokiej jakości płyty wiórowe laminowane.
alt
Półka Theo THP-6 Restol przeznaczona jest do samodzielnego montażu, dostarczana ona jest w paczkach. Półka Theo idealnie wprowadza zmiany wizerunkowe w przestrzeni mieszkalnej, gdzie można zbudować eleganckie miejsce. Półka Theo THP-6 Restol jest produktem praktycznym, w kolorze dębu riviera i bieli. Półka została wyposażona w białą ściankę, którą można wykorzystywać do przechowywania książek i akcesoriów związanych z oglądaniem filmów.

Półka THEO THP-6 Restol jest produktem eleganckim, wykonany z materiałów solidnych, z wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Sama półka jest prosta w używaniu, elegancka, można na niej postawić elementy dekoracyjne wykonane ze szkła, drewna oraz plastiku. Półka THEO jest półką wiszącą, przeznaczoną do montażu na ścianie. Tworzenie wygodnego miejsca do życia, wymaga posiadania odpowiednich mebli funkcjonalnych, nawet drobniejsze produkty jak półka Theo są dobrym sposobem na wprowadzenie ładu i elegancji w pomieszczeniu.

Jeśli jesteśmy zwolennikami czytania książek takie półki wiszące mogą stanowić pewne uzupełnienie dla regałów pokojowych. Na regałach przechowuje się przeważnie dużą ilość książek, które w pewien sposób wpływają na życie ich mieszkańców. Regał wraz z półkami wiszącymi można wykorzystać do przechowywania książek oraz elementów dekoracyjnych.
alt
Półki wiszące THEO można wykorzystywać na przestrzeni jadalni, gdzie można dany produkt eksponować o elementy wyposażenia związane z jedzeniem. W jadalni taka półka Theo THP-6 Restol służy jako element praktyczny, ergonomiczny do montażu samodzielnego, gdzie można postawić książki kucharskie, elementy ze szkła jak kubki, czy serwisy kawowe. Półki idealnie spełniają oczekiwania osób, które mają mały metraż w mieszkaniu. Dotyczy to zwłaszcza mieszkań typu kawalerka, gdzie każda przestrzeń jest na wagę złota.

W aneksach kuchennych półki wiszące często mają zastosowanie, aby móc przechowywać naczynia związane z piciem, jedzeniem i gotowaniem. Do tego aneks kuchenny czy jadalnię warto uzupełnić o ciekawe elementy dekoracyjne związane z bibelotami, które nawiązują do jedzenia i spożywania pokarmów.

Meble Theo są proste z wyglądu, są w pewien sposób dodatkiem na wielu płaszczyznach mieszkalnych. Wykonane z prostych, ale solidnych materiałów są dobrą inwestycją, ponieważ są produktami funkcjonalnymi z przyjemnym, jasnym wyglądem. Pasują one zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak również związanych z biznesem.
alt
Meble Restol tworzą ciekawe, niepowtarzalne kolekcje mebli, które można używać w różnych miejscach. Wygodne w używaniu, praktyczne, funkcjonalne, które można wykorzystywać zarówno w aspektach organizowania miejsca na przedmioty jak i w przestrzeni do eksponowania walorów wizualnych. Meble Restol pakowane są w paczki przed montażem, które następnie należy składać samodzielnie. Meble Restol to produkt w nowoczesnym stylu, w kolorach białych, szarych i beżowych.

Atuty mebli Restol:
  1. Gama kolekcji;
  2. Funkcjonalność;
  3. Komfortowe w użytku;
  4. Wysoka jakość produkcji;

Opis

Szerokość
149
Wysokość
20
Głębokość
24
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
THP-6

Zobacz również inne produkty z kolekcji Theo Restol: