Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte

Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte
search
 • Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte
 • Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte
 • Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte
 • Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte
 • Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte
 • Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte
 • Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte

Szafka RTV Kashmir KSMT231 Forte została wyprodukowana w kolorze postarzanego srebra. Środkowa część to otwarte dwie półki,a boczną część lewą jak i prawą poświęcono na przestrzenne szafki.

1 169,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 148 cm wysokość: 67 cm głębokość: 48 cm

Ilość

Szafka RTV Kashmir Pinia Biała Meble Forte

Kashmir to prezent od fabryki Forte dla rozważnych i romantycznych zarazem. To nietypowe połączenie odnajdujemy w kolorystyce i stylu prezentowanej szafki RTV. Nazwa nie jest przypadkowa. Delikatność odnajdujemy głównie w kolorystyce. Jasny, kremowy dekor Pinia Biała potrafi zmiękczyć niejedno serce. To z pewnością kolekcja mebli z charakterem. Linia poszczególnych modułów kolekcji, niebanalne ich wykończenie, uchwyty w kolorze postarzanego srebra to nie wszystkie atuty szafki RTV Kashmir.

Zapewne zastanawiasz się do jakiej stylistyki pasuje styl Kasmir. Tego rodzaju mebel odnajdzie się w stylistyce prowansalskiej, jak i tradycyjnej, rustykalnej, ale i klasycznej.

Na wyposażeniu prezentowanej szafki pod telewizor znajdują się dwie otwierane szafki z półkami oraz trzy wnęki (z otworami na kable) na sprzęt RTV. Nawiązująca do klasyki forma szafki Kashmir wyraża się w masywnych cokołach i szerokim wieńcu górnym. Na frontach drzwiczek szafki RTV umieszczono delikatne szprosy, a całości dopełniają stylizowane uchwyty wykonane w kolorze imitującym stare srebro.

Atuty:

 • Oryginalne wybarwienie – biała sosna
 • Prowansalska stylistyka
 • Duża powierzchnia do przechowywania
 • Klasyczne wykończenie

Prezentowany stolik RTV od marki Forte, stolik o znamiennej nazwie Kashmir to propozycja dla osób rozważnych i romantycznych. Znamienna delikatność przejawia się w kremowym wybarwieniu, w połączeniu z klasyczną formą gwarantuje powstanie eleganckiego projektu, obok którego nie przejdziesz obojętnie. Jeśli marzy Ci się prowansalska stylistka w Twoim salonie, to tylko z szafką Kashmir. Delikatne szprosy, masywne cokoły i uchwyty w kolorze starego srebra to sposób na aranżację w iście francuskim stylu.

Prezentowana szafka pod telewizor z serii Kashmir to mebel, który koniecznie musi znaleźć się we wnętrzu jadalni lub salonu urządzonych w prowansalskim stylu! Mebel prezentuje się efektownie dzięki charakterystycznym dla kolekcji cechom takim jak krzyżowe szprosy oraz masywny wieniec górny. Ciepłe, modne wybarwienie w kolorze Pinia biała to kolor, który fantastycznie podkreśli delikatny charakter pomieszczenia a zarazem optycznie powiększając jego przestrzeń.

Czym może Cię zaskoczyć stylizowana szafka RTV z kolekcji mebli Kashmir? W formie i kolorystyce mebla wyraźnie wyczuwalny jest styl prowansalski. Szafka została osadzona na masywnych, monumentalnych cokołach, a ozdobny akcent stanowi również szeroki wieniec górny. Na frontach umieszczono delikatne szprosy, co podkreśla romantyczny charakter mebla. Kropkę nad i stanowią stylizowane uchwyty wykonane w kolorze imitującym stare srebro. Szafka dostępna jest w wybarwieniu Pinia Biała.

Jakie możliwości daje Ci oferowana szafka RTV Kashmir? Trzy pojemne wnęki plus dwie szafki z półkami daje Ci mnóstwo miejsca do przechowywania. Łagodna stylistyka stolika pod telewizor gwarantuje duży element ozdobny każdego wnętrza, w którym mebel się pojawi.

Opis

Szerokość
148
Wysokość
67
Głębokość
48
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Wykończenie
mat
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
prowansalski
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Kashmir Forte: