Półka Locarno LCRB01 Forte

Półka Locarno LCRB01 Forte
search
  • Półka Locarno LCRB01 Forte
  • Półka Locarno LCRB01 Forte
  • Półka Locarno LCRB01 Forte
  • Półka Locarno LCRB01 Forte
  • Półka Locarno LCRB01 Forte

Otwarta półka Locarno LCRB01 Forte została wyprodukowana w kolorze głębokiej szarości.

279,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 140 cm wysokość: 37 cm głębokość: 22 cm

Ilość

Nowoczesna półka ścienna Locarno Forte

Jeśli półka w stylu nowoczesnym to tylko z kolekcji Locarno! Ta inspirowana modernizmem linia mebli do salonu oraz jadalni zyskuje swoich fanów dzięki oryginalnym motywom na frontach oraz niebanalnej kolorystyce. Wnętrze Twojego lokum nie musi być nudne! Połączenie wybarwienia dębu Nelson z ciemną szarością i chromowanymi uchwytami tworzy spójną i ciekawą bryłę. Zwróć uwagę na nietypowo zastosowaną strukturalną listwę w kolorze głębokiej szarości. Ten interesujący ornament sprawia, że meble Locarno od marki Forte są niepowtarzalne.

Do czego najczęściej wykorzystujemy półki ścienne? Na pierwszy rzut oka niepozorny element aranżacji wnętrz ma jednak duży wpływ na zachowanie harmonii w danym pomieszczeniu. Wiele mebli, takich jak komoda, łóżko czy szafka RTV stanowią wręcz nierozerwalny układ z półką ścienną. Wpływa to znacząco na zachowanie harmonii w danym wnętrzu. Półkę marki Forte wykonano z płyty meblowej okleinowanej folią.

Atuty półki Locarno:

  • Nowoczesny design
  • Półka o charakterze otwartym
  • Interesujące wybarwienie

Co zyskasz jeśli w aranżacji Twojego salonu znajdzie się półka ścienna Locarno od marki Forte? Nieskończona powierzchnia do ekspozycji Twoich dekoracji dzięki półce o charakterze otwartym. Jeśli stawiasz na nowoczesny styl w Twoim salonie czy też sypialni, to tylko z półką z motywem drewna Locarno!

4891.png

Czego szukasz tworząc aranżację we wnętrzu? Prostoty? Spokoju? Harmonii czy ergonomii? Tworząc aranżację nie możesz ominąć LOCARNO, nieco potulnej, ale skrywającej w sobie to „coś” kolekcji mebli. Spójrz na nieszablonowo zastosowaną strukturalną listwę w kolorze głębokiej szarości. Ozdobna linia w kolorze szarym przedziela poszczególne moduły, stając się wyznacznikiem kolekcji oraz motywem, wokół którego możesz poprowadzić całość aranżacji.

Przestrzenie, w których stawiamy komody są nieograniczone. Komoda prawie zawsze tworzy kompatybilny zestaw w półką ścienną, niezależnie od miejsca w którym stoi. Poza zachowaniem harmonii we wnętrzu pomieszczenia, połączenie półki z komodą wspólnie tworzy dobre miejsce do ekspozycji dekoracji, fotografii, czy też souvenirów. Obszerny blat komody to doskonałe pole do popisu dla dekoracji wnętrz czy pamiątek rodzinnych. Warto tworzyć tego rodzaju kompozycje. Jeśli chcesz połączyć półkę z komodą, ważne, żeby dekoracje na nich wyeksponowane były w jednym tonie. Aranżacja półki to swoista kontynuacja stylu, panującego wśród dodatków na komodzie.

Jakie możliwości daje Ci oferowana półka do salonu lub jadalni Locarno? Poza zachowaniem harmonii we wnętrzu pomieszczenia, tego rodzaju element to po prostu dobre miejsce do ekspozycji dekoracji, fotografii, czy też souvenirów. Łagodna stylistyka półki od marki Forte dostarcza niemałej ozdoby do każdego wnętrza, w którym mebel się pojawi. Obszerny blat mebla to doskonałe pole do popisu dla dekoracji wnętrz czy pamiątek rodzinnych. Warto tworzyć swego rodzaju kompozycje. Jeśli chcesz połączyć półkę z komodą, ważne żeby dekoracje na nich wyeksponowane były w jednym tonie. Aranżacja półki to swoista kontynuacja stylu, panującego wśród dodatków na komodzie.

Opis

Szerokość
140
Wysokość
37
Głębokość
22
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Locarno Forte: