Stół rozkładany LOCARNO EST45 Forte

Stół rozkładany LOCARNO EST45 Forte
search
  • Stół rozkładany LOCARNO EST45 Forte
  • Stół rozkładany LOCARNO EST45 Forte
  • Stół rozkładany LOCARNO EST45 Forte
  • Stół rozkładany LOCARNO EST45 Forte

Gwarantujemy, że stół rozkładany Locarno od marki Forte to mebel praktyczny i modny. Stół charakteryzuje się  minimalistycznym designem, który został urozmaicony iluzją uniesionego blatu. Stół ten na co dzień może służyć za zgrabny stół śniadaniowy w aneksie kuchennym lub jadalni, a po rozłożeniu blatu stanie się miejscem do relaksu w większym gronie Twoich najbliższych.

1 099,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 90 cm wysokość: 75 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Stół rozkładany Locarno Meble Forte

Jeśli stół rozkładany w stylu nowoczesnym to tylko z linii Locarno. Ta inspirowana modernizmem linia mebli do salonu oraz jadalni zdobywa swoich fanów dzięki oryginalnym motywom na frontach oraz niebanalnej kolorystyce. Wnętrze Twojego lokum nie musi być nudne. Połączenie wybarwienia dębu Nelson z ciemną szarością i chromowanymi uchwytami tworzy spójną i ciekawą bryłę. Zwróć uwagę na nietypowo zastosowaną strukturalną listwę w kolorze głębokiej szarości. Ten interesujący ornament sprawia, że meble Locarno od marki Forte jest niepowtarzalna.

Z całym przekonaniem wiemy, że stół rozkładany Locarno od marki Forte to mebel praktyczny i modny. Stół charakteryzuje minimalistyczny design, który został urozmaicony iluzją uniesionego blatu. Stół na co dzień może służyć za zgrabny stół śniadaniowy w salonie lub jadalni, a po rozłożeniu blatu stanie się miejscem do relaksu w większym gronie Twoich najbliższych.

Po rozłożeniu stół osiąga szerokość 180cm, a więc pomieści do 8 osób. Mebel wykonano z płyty meblowej okleinowanej folią.

Atuty stołu Locarno:

  • Kompaktowy rozmiar
  • Nowoczesny design
  • Funkcja rozkładania
  • Interesujące wybarwienie

alt

Co zyskasz jeśli w aranżacji Twojego aneksu kuchennego lub jadalni znajdzie się stół drewniany Locarno od marki Forte? Nieskończona powierzchnia do ucztowania dzięki meblom Locarno! Stół Locarno z fabryki Forte gwarantuje Ci wygodny posiłek w małym mieszkaniu z aneksem kuchennym, co zawdzięcza swej zgrabnej formie. Jeśli stawiasz na nowoczesny styl w Twoim salonie czy też jadalni, to tylko ze stołem do jadalni Locarno! Po rozłożeniu blatu, niespodziewany najazd gości nie będzie Ci straszny. Szerokość blatu gwarantuje miejsce dla 8 osób.

Na pewno wiesz, że stół rozkładany to niezbędny element wyposażenia każdego salonu oraz jadalni. Stół z kolekcji Locarno został wykreowany na styl nowoczesny, dlatego z pewnością wkomponuje się w pomieszczenia współczesne. Jasne wybarwienie Dębu Nelson, które jest znakiem rozpoznawczym całej kolekcji, sprawia że mebel mimo swej dość masywnej formy, wydaje się lżejszy. Delikatnie zaoblone krawędzie dodają bryle uroku a iluzja podniesionego blatu czyni stół awangardowym.

Czego szukasz kreując wnętrza swojego lokum? Dobranie i prostota? Może stanowczość? Jeśli właśnie tego szukasz we wnętrzu, nie możesz ominąć Locarno, nieco potulnej, ale skrywającej w sobie to „coś” kolekcji mebli. Spójrz na nieszablonowo zastosowaną strukturalną listwę w kolorze głębokiej szarości. Mocna linia przedziela poszczególne moduły, stając się wyznacznikiem kolekcji oraz motywem, wokół którego możemy poprowadzić całość aranżacji. Aby zmniejszyć kontrasty, postawiono na subtelne zaokrąglenia. Stół drewniany jest tego idealnym przykładem. Może nie posiada wszystkich typowych dla kolekcji cech, ale nie mamy wątpliwości, że ma w sobie to „coś”.

Opis

Szerokość
90
Wysokość
75
Głębokość
90
Funkcja rozkładania
Tak
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Szerokość po rozłożeniu
180
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Locarno Forte: