Komoda Locarno LCRK231 Forte

Komoda Locarno LCRK231 Forte
search
 • Komoda Locarno LCRK231 Forte
 • Komoda Locarno LCRK231 Forte
 • Komoda Locarno LCRK231 Forte
 • Komoda Locarno LCRK231 Forte
 • Komoda Locarno LCRK231 Forte
 • Komoda Locarno LCRK231 Forte

Nieskończona powierzchnia do przechowywania dzięki komodzie z czterema szufladami Locarno. Dodatkowe dwoje drzwi komody kryją wewnątrz kilka pojemnych, głębokich półek, na których przechowasz to co Ci potrzebne. Jeśli nowoczesny styl w Twoim salonie czy też sypialni, to tylko z komodą Locarno. Ciekawy ornament na froncie komody i niebanalne zestawienie kolorów sprawi, że nowoczesna aranżacja może być nietypowa.

1 249,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 150 cm wysokość: 82 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Nowoczesna komoda z szufladami Locarno Forte

Jeśli komoda w stylu nowoczesnym to tylko Locarno. Ta inspirowana modernizmem linia mebli do salonu oraz jadalni zdobywa swoich fanów dzięki oryginalnym motywom na frontach oraz niebanalnej kolorystyce. Wnętrze Twojego lokum nie musi być nudne. Połączenie wybarwienia dębu Nelson z ciemną szarością i chromowanymi uchwytami tworzy spójną i ciekawą bryłę. Zwróć uwagę na nietypowo zastosowaną strukturalną listwę w kolorze głębokiej szarości. Ten interesujący ornament sprawia, że komoda Locarno jest niepowtarzalna.

Komoda kryje w sobie cztery pojemne szuflady pośrodku i dwoje drzwi po bokach mebla. Wewnątrz znajdziesz kilka pojemnych, głębokich półek, na których przechowasz to co Ci potrzebne. Dopełnienie kompozycji może stanowić półka ścienna z tej samej kolekcji, którą uwiesisz tuż nad drewnianą komodą Locarno.

Jeśli jednak potrzebny Ci mebel o nieco mniejszych gabarytach i możliwościach przechowywania, sprawdź kompaktową komodę Locarno, również dostępną w naszym sklepie. Mebel wykonano z płyty meblowej okleinowanej folią.

Atuty komody Locarno:

 • Cztery pojemne szuflady
 • Nowoczesny design
 • Półki zamykane
 • Interesujące wybarwienie
 • Charakterystyczny dla kolekcji ornament na froncie

4890.png

Co zyskasz jeśli w aranżacji Twojego salonu znajdzie się komoda Locarno do marki Forte? Nieskończona powierzchnia do przechowywania dzięki komodzie z czterema szufladami! Dodatkowo do dyspozycji masz dwoje drzwi komody, które kryją wewnątrz kilka pojemnych, głębokich półek, na których przechowasz to co Ci potrzebne. Jeśli stawiasz na nowoczesny styl w Twoim salonie czy też sypialni, to tylko z komodą Locarno! Ciekawy ornament w kolorze szarym na froncie komody i niebanalne zestawienie kolorów sprawi, że nowoczesna aranżacja może być nietypowa.

Komoda Locarno od marki Forte, to w 100% pojemny i funkcjonalny mebel. Komoda pokojowa posiada dwudrzwiowy front oraz cztery szuflady wyposażone w ergonomiczne, metalowe uchwyty w surowym kolorze chromu. W środku znajdują się dwie półki, które stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania niezbędnych elementów Twoich ubrań.

Przestrzenie, w których stawiamy komody są nieograniczone. Potrzebujemy ich w sypialni, aby zorganizować przestrzeń dla bielizny i innych drobnych ubrań. Lubimy, kiedy w jadalni stanowi przechowalnię dla obrusów, serwetek a w salonie jest idealnym miejscem dla dekoracji wnętrz. Komoda zawsze tworzy kompatybilny zestaw w półką ścienną, niezależnie od miejsca w którym stoi. Poza zachowaniem harmonii we wnętrzu pomieszczenia, połączenie półki z komodą wspólnie tworzy dobre miejsce do ekspozycji dekoracji, fotografii, czy też souvenirów. Obszerny blat komody to doskonałe pole do popisu dla dekoracji wnętrz czy pamiątek rodzinnych. Warto tworzyć tego rodzaju kompozycje. Jeśli chcesz połączyć półkę z komodą, ważne żeby dekoracje na nich wyeksponowane były w jednym tonie. Aranżacja półki to swoista kontynuacja stylu, panującego wśród dodatków na komodzie.

Opis

Szerokość
150
Wysokość
82
Głębokość
41
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Ilość szuflad
4
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Locarno Forte: