Półka Laser TYP LASP01 Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Półka Laser TYP LASP01 Wójcik
search
  • Półka Laser TYP LASP01 Wójcik
  • Półka Laser TYP LASP01 Wójcik
  • Półka Laser TYP LASP01 Wójcik
  • Półka Laser TYP LASP01 Wójcik
Półka wisząca Laser wykonana została w przyjemnym szarym kolorze, została wyposażona w 6 wnęk, gdzie można zagospodarować dekoracjami, książkami czy elementami ze szkła.

Dostępny od ręki

239,00 zł
227,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 215,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Ilość

Proste meble, pomimo skromności są produktami praktycznymi i dobrze wpływają na wizerunek danego pomieszczenia. Meble Wójcik to producent eleganckich mebli przeznaczonych do aranżowania przestrzeni mieszkalnej. Meble Wójcik stworzyła elegancką kolekcję Laser, przeznaczoną do samodzielnego montażu, gdzie można zorganizować daną przestrzeń wykorzystując proste, eleganckie meble dla młodzieży. Meble Laser przeznaczone są do pokoju młodzieżowego i dla dzieci, ponieważ mają dużą ilość półek i wnęk, które pozwalają organizować przestrzeń do nauki dla młodych osób.
alt
Jednym z ciekawszych dodatków jakie można znaleźć w kolekcji laser dla pomieszczeń młodzieżowych stanowi półka wisząca laser typ LASP01 Wójcik o niepowtarzalnym stylu, w kolorze eleganckiej szarości platynowej. Półka Laser posiada dużą ilość wnęk, gdzie można zorganizować przestrzeń do przechowywania książek. Jeśli jesteśmy w początkowej fazie tworzenia domowej biblioteki, warto wybrać mniejsze meble do przechowywania książek jak właśnie półki wiszące.

Półka wisząca Laser Typ LASP01 Wójcik posiada 6 wnęk, gdzie można daną przestrzeń zagospodarować poprzez tworzenie kolekcji książek czy płyt z filmami. Jedna wnęka posiada kształt prostokąta pionowego, w takim miejscu można przechowywać płyty z filmami oraz muzyką. :Półka wisząca Laser TYP LAS01 Wójcik jest produktem, który można zastosować nie tylko w pokoju młodzieżowym ale również w innych pomieszczeniach jak jadalnia, pokój dzienny czy przedpokój.

Chociaż kolekcja mebli Laser jest przeznaczona dla młodzieży, produkt jak półka Laser TYP LASP01 Wójcik można przeznaczyć do innych pomieszczeń. Pokój dzienny i półka wisząca to idealne połączenie jeśli dany produkt powiesi się nad niewielką komodą. Wtedy taka półka wisząca to idealny dodatek, do dekorowania i eksponowania kolekcji wielu przedmiotów jak kryształy, szklane wazony czy delikatne bibeloty. Półki wiszące mogą zostać użyte również w jadalni, w miejscu gdzie serwuje się posiłki dla całej rodziny.

Kolekcja mebli Laser wyprodukowana jest z wysokiej jakości płyt modułowych meblowych. Jakość wykonania jest bardzo wysoka, przeznaczona do tworzenia pomieszczeń o wysokim standardzie. Meble Laser można zastosować również w sypialni, ale również w pomieszczeniach rzadziej używanych jak przedpokój. Takie półki wiszące to elementy wyposażenia, które wpływają korzystnie na wizerunek pomieszczenia oraz aspekty wizualne. Można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce do przechowywania przedmiotów dekoracyjnych i związanych z kulturą.

Półki wiszące Laser to produkty, które można zastosować również w biznesie. Przedsiębiorstwa i firmy często przechowują dokumenty oraz zbiory papierów w jednym miejscu w swojej firmie. Do tego potrzebne są odpowiednie regały, ale można takie produkty uzupełnić półkami, które można używać również do archiwizowania dokumentacji oraz przechowywania księgozbioru danej firmy.

Meble Wójcik od wielu lat produkują meble pokojowe na rynek Polski. Są to produkty starannie wyselekcjonowane, przeznaczone dla klientów, którzy szukają nowoczesnych mebli, wykonanych w sposób zorganizowany i funkcjonalny. Meble Wójcik to idealne produkty zarówno do budowania jasnych pomieszczeń jak i pomieszczeń, gdzie można zagospodarować funkcjonalnie dane miejsce. Meble Wójcik w swoim asortymencie mają sporą kolekcje mebli zarówno pokojowych jak i dla młodzieży w tym Laser.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Wysoka jakość wykonania produktów;
  2. Eleganckie wykończenie;
  3. Precyzja;
  4. Prosta stylizacja;

Opis

Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355057429
MPN
6000000001601

Zobacz również inne produkty z kolekcji Laser Wójcik: