Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik

  • Promocja
  • -10%
Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik
search
  • Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik
  • Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik
  • Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik
Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik to produkt do montażu w łóżku Laser o numerze LASZ01. Jest produktem ułatwiającym przechowywanie pościeli, a także umożliwiającym stworzenie dodatkowego miejsca do spania.

Dostępny od ręki

419,00 zł
377,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 377,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 25.5 cm wysokość: 200.5 cm głębokość: 83.4 cm

Ilość

Meble pokojowe są przeważnie w ostatnich latach produkowane w sposób precyzyjny, tworząc eleganckie miejsce do mieszkania w domowym zaciszu. Meble takie produkowane są według najnowszych standardów, wykonanych z materiałów wysokiej jakości jak płyty meblowe z wykorzystaniem produktów wiórowych z laminatem. Meble Wójcik stworzyły praktyczną, nowoczesną kolekcję mebli młodzieżowej pod nazwą Laser. Kolekcja została wyposażona z eleganckich produktów typu jak szafy do ubrań, komody pokojowe czy produkty jak witryny.
alt
Jednak część mebli przeznaczona jest do aspektów sypialnianych jak łóżka, które mogą posłużyć jako miejsce do przechowywania i organizowania czasu przed snem. Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik to produkt do wykorzystania przy łóżku typu LASS01, gdzie daną szufladę można przechowywać w bocznej stronie łóżka. Taka szuflada może posłużyć jako element do wyposażenia w postaci kołdry, poduszek czy prześcieradeł. Szuflada przeznaczona jest do łóżka pojedynczego, gdzie można przechowywać przez długi okres asortymentu do spania.

Szuflada Laser TYP LASZ02 Wójcik została wyposażona w czarny kolor, wykonany z płyt wiórowych laminowanych. Szuflada może zostać zamontowana przy łóżku LASS01, gdzie dany produkt ma właściwości organizacyjne, gdzie można przechowywać dużej ilości przedmiotów. Szuflada Laser LASZ02 może posłużyć jako element do wyposażenia łóżka w pościel, ale również dla osób które posiadają dzieci, może posłużyć jako produkt do przechowywania zabawek. Szuflada Laser wykonana jest z dobrze przygotowanego produktu, gdzie może ona posłużyć jako dodatkowe miejsce do spania.

Szuflady do łóżek to praktyczne, dobrze wykonane elementy funkcjonalne i dekoracyjne do codziennego używania w sypialni lub pokoju młodzieżowym, gdzie znajduje się łóżko. Szuflady takie mają wiele zastosowań, pasują zarówno do łóżek pojedynczych jak i dla dwóch osób. Kolorystyka, stylizacja jest bogata, w przypadku modelu LASZ02 wykonana została barwa czarna, gdzie przy jasnym pojedynczym łóżko LASZ01 jest elementem kontrastującym z białym i szarym wykończeniem. Szuflada nie posiada uchwytów, otwierana jest systemem delikatnego wysuwania bez udziału dodatków postaci rączek czy elementów uchwytowych.

Meble Wójcik stworzyły nowoczesną, dobrze przygotowaną na wiele lat, kolekcję mebli młodzieżowych Laser, gdzie ważnym czynnikiem jest kolorystyka mebli oraz jakość ich wykonania. Kolekcja mebli Laser oprócz standardowego zastosowania w pokoju młodzieżowym można używać w pokoju dziecięcym oraz w pojedynczych mieszkaniach typu kawalerka, czy mieszkań typu studio. Meble Wójcik od lat zmieniają wizerunek niejednego domu czy mieszkania w Polsce, tworząc eleganckie, komfortowe miejsca, godne dzisiejszych czasów.

Meble Wójcik przeznaczone są do różnych kolekcji. Można znaleźć wśród całej bogatej bazy takie produkty, które są odporne na uszkodzenia, wykonane zarówno w stylizacji nowoczesnej jak i bardziej klasycznej. Barwy dobrane do mebli Wójcik przeważnie są praktyczne, gdzie można dany produkt wyczyścić z wykorzystaniem delikatnych detergentów lub wody.

Meble Wójcik tworząc kolekcję Laser, stworzyły kolekcję mebli nowoczesnych, które mają dużą odporność na uszkodzenia, przez co dane meble są w stanie w jednym miejscu zostać na wiele lat, jako stały asortyment danego mieszkania czy domu, gdzie mieszkają młode osoby.

Atuty kolekcji Laser:
  1. Wytrzymałość mebli;
  2. Eleganckie wykonanie;
  3. Nowoczesne meble;
  4. Kolorystyka neutralna;

Opis

Szerokość
25.5
Wysokość
200.5
Głębokość
83.4
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355060764
MPN
6000000005653

Zobacz również inne produkty z kolekcji Laser Wójcik: