Półka wisząca Brugia LCJB01-C272 Forte

Półka wisząca Brugia LCJB01-C272 Forte
search
  • Półka wisząca Brugia LCJB01-C272 Forte
  • Półka wisząca Brugia LCJB01-C272 Forte
  • Półka wisząca Brugia LCJB01-C272 Forte
  • Półka wisząca Brugia LCJB01-C272 Forte
  • Półka wisząca Brugia LCJB01-C272 Forte

W odpowiedzi na poszukiwania białych mebli do salonu czy jadalni wychodzi kolekcja Brugia. Nowoczesna elegancja prezentowanej półki to przede wszystkim białe, lakierowane wybarwienie.  Zaskakujący motyw stanowi szary element na froncie, który podkreśla współczesny charakter kompaktowej półki wiszącej Brugia.

309,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 150 cm wysokość: 30 cm głębokość: 31 cm

Ilość

Półka ścienna na książki Brugia Forte

Jeśli chciałbyś urządzić salon w stylu nowoczesnym i planujesz wykorzystać do tej aranżacji białe meble, warto spojrzeć na kolekcję Brugia. To meble, które wprowadzą do Twojego domu światowy klimat w przytulnym wydaniu. Nowoczesna elegancja prezentowanej komody to przede wszystkim białe, lakierowane wybarwienie i ledowe oświetlenie na froncie. Białe meble są bardzo chętnie kupowane przez polskich użytkowników dlatego szczególnie zapraszamy do bliższego poznania kolekcji mebli do salonu Brugia.

Biała, odbijająca światło bryła mebla została ozdobiona elementem w kolorze szarego betonu, co nadało jej ultra nowoczesnego klimatu. Kropkę nad i stanowią chromowane błyszczące uchwyty. Niebanalną formę podkreśla oświetlenie led. Komoda Brugia marki Forte to kompaktowy, zwarty mebel, doskonały również do mniejszych pomieszczeń. Masz do dyspozycji szufladę i kilka półek ukrytych za drzwiczkami. Blat komody może posłużyć jako miejsce ekspozycji rozmaitych dekoracji czy pamiątek z podróży. Świetnym uzupełnieniem komody jest zastosowanie półki ściennej z tej samej kolekcji.

Półka na książki z kolekcji Brugia do doskonały dodatek meblowy do każdego salonu, jadalni, oraz sypialni. Półka pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w pozostałych meblach. Ułatwi ona dostęp do ulubionych przedmiotów i pozwoli wystawić na światło dzienne wszystkie te dekoracje i pamiątki, które pozytywnie wpływają na Twój nastrój. Ten interesujący element dekoracyjny wybarwiono w dekorze modnej połyskującej bieli, którą zaakcentowano kolorem ciemnoszarego betonu, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się zarówno w jasne oraz ciemne wnętrza.

Półkę wykończono folią, która nadaje jej gładką strukturę i ułatwia czyszczenie. Nowoczesna półka ścienna Brugia jest częścią kolekcji mebli, która przenosi swoich użytkowników w monochromatyczny, ale wypełniony kontrastami świat. Półka idealnie odnajdzie się w aranżacji solo jak też z innymi bryłami z kolekcji Brugia. Element ten ze względu na swą wiszącą formę jest wyjątkowo praktyczny i funkcjonalny, gdyż zajmuje niewielką przestrzeń w pokoju.

7278.png

Atuty kolekcji Brugia:

  • Oryginalna, nowoczesna bryła
  • Podświetlany front mebla
  • Doskonała nawet do mniejszych wnętrz – kompaktowy wygląd
  • Ciekawe połączenie bieli z szarym betonem
  • Jasne wybarwienie odbijające światło

Spójrz uważniej na oryginalne meble z kolekcji Brugia producenta Forte, które mogą na pierwszy rzut oka wygląda dość niepozornie, ale z każdym kolejnym spotkaniem odsłaniają swoje liczne atuty. Kolekcja Brugia jest bardzo elegancka i nowoczesna. Przyciąga spojrzenia swoimi geometrycznymi kształtami, doskonale odnajdującymi się w małych salonach i jadalniach. Kolekcja zaskoczy Cię ciekawym połączeniem trzech zróżnicowanych dekorów. Dwa odcienie bieli zostają skontrastowane z wyrazistym kolorem ciemnej szarości, podkreślającej powierzchnie półek, uchwyty szafek i komód oraz tylne ściany witryn widoczne dzięki zastosowaniu szklanych drzwiczek. Zawiasy drzwi oraz szuflady projektanci z Forte wyposażyli w niezbędny system cichego domykania, a podświetlenia umieszczone w górnych liniach mebli pilnują, by walory estetyczne całej kolekcji były zauważone. Do produkcji mebli wykorzystano materiały wysokiej jakości, dzięki czemu meble są trwałe i solidne.

Opis

Szerokość
150
Wysokość
30
Głębokość
31
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Brugia Forte: