Narożnik Legend segm. 1L - EL.TT z półką otwier.-EL.1SK- EL.E-1 HT/BK P w skórze naturelle Bydgoskie Meble

 • Darmowa dostawa!
Narożnik Legend segm. 1L - EL.TT z półką otwier.-EL.1SK- EL.E-1 HT/BK P w skórze naturelle Bydgoskie Meble
search
 • Narożnik Legend segm. 1L - EL.TT z półką otwier.-EL.1SK- EL.E-1 HT/BK P w skórze naturelle Bydgoskie Meble
 • Narożnik Legend segm. 1L - EL.TT z półką otwier.-EL.1SK- EL.E-1 HT/BK P w skórze naturelle Bydgoskie Meble
 • Narożnik Legend segm. 1L - EL.TT z półką otwier.-EL.1SK- EL.E-1 HT/BK P w skórze naturelle Bydgoskie Meble

Narożnik skórzany Legend segm. 1L - EL.TT z półką otwieraną -EL.1SK- EL.E-1 HT/BK P w skórze naturelle to model w stylu klasycznym, solidnie wykonany, z regulowanym zagłówkiem zwiększającym komfort wypoczynku. Nasza propozycja wyposażona jest w moduł z drewnianą półką prostokątną i schowkiem.

13 079,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 300 cm wysokość: 89 cm głębokość: 216 cm

Ilość

Narożnik skórzany Legend Bydgoskie Meble

Meble Bydgoskie stosują się do zasady, mówiącej o tym że kanapa to centrum domowego życia. Takie wnioski wyciągnęli dzięki doświadczeniu w branży od roku 1884. Ich rzemieślnicy, jak dawniej, ręcznie formują i szyją szlachetne skóry ze sprawdzonych garbarni. Każdy błam ma swój indywidualny charakter, grubość i połysk. Tak jak każda kanapa z kolekcji Mebli Bydgoskich. Modułowe meble możesz dowolnie przestawiać, powiększać albo zmniejszać. Dopasujemy się do Ciebie.

Legend ma więc budowę modułową, co pozwali Ci stworzyć niepowtarzalne, funkcjonalne zestawy, idealnie dopasowane do wielkości i stylu wnętrza. Poszczególne moduły tej linii odznaczają się przyjaznym, ergonomicznym wzornictwem oraz różnorodnym wachlarzem funkcji takich jak elektryczny lub manualny relaks w fotelu, regulowane zagłówki, blat w funkcji stolika, schowek pod blatem oraz pojemnik na pościel i funkcja pozwalająca na odpoczynek nocą.

Szeroka gama modułów dostępnych w tej kolekcji sprawia, że znajdziesz coś dla siebie, jeśli tylko wizualny wymiar Legend trafia w Twój gust. Masz do wyboru aż kilka różnych układów narożników, dwie sofy i fotel oraz hoker. Prezentowany narożnik od Meble Bydgoskie wyróżnia się wbudowaną w jeden z podłokietników drewnianą półką. Ten układ nie posiada funkcji spania.

Atuty kolekcji Legend:

 • Meble modułowe
 • Wachlarz funkcjonalności
 • Funkcja spania (nie dotyczy prezentowanego narożnika)
 • Pojemnik na pościel (nie dotyczy prezentowanego narożnika)
 • Klasyczny wygląd Wybarwienie w skórze naturelle

Narożnik skórzany Legend segm. 1L - EL.TT z półką otwieraną -EL.1SK- EL.E-1 HT/BK P w skórze naturelle to model w stylu klasycznym, solidnie wykonany, z regulowanym zagłówkiem zwiększającym komfort wypoczynku. Nasza propozycja wyposażona jest w moduł z drewnianą półką prostokątną i schowkiem. Istnieje możliwość wykonania go w skórze naturalnej, możesz dodatkowo wybrać kolor przeszycia. Na komfort użytkowania narożnika od Meble Bydgoskie znacząco wpływa jego wykonanie ze sprężyny falistej, pianki wysokoelastycznej i poliuretanowej.

Tego rodzaju meble potrzebują do życia dużej przestrzeni. Aby narożnik skórzany Legend od Meble Bydgoskie nie przytłoczył wnętrza, warto zapewnić mu więcej powierzchni, najlepiej przestrzeni mieszkalnych typu open space. Jeśli takiej przestrzeni nie mamy, dobrą opcją jest wybór jasnego wybarwienia skóry, co nieco optycznie zmniejszy jego gabaryty. W zasadzie dotyczy to każdego innego narożnika.

Oferowany narożnik dostępny jest w grupie wysokiej jakości skór. Grupa Naturelle obejmuje skóry naturalne, korygowane, o regularnym, drobnym rysunku, podkreślającym ich elegancki charakter. Wybór surowca w odpowiednim gatunku zapewnia meblom trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych, a starannie wykończona powierzchnia ułatwia konserwację oraz czyszczenie. Skóry Naturelle dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej. Jeśli narożnik w stylu klasycznym, to tylko w skórze!

Opis

Szerokość
300
Wysokość
89
Głębokość
216
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :