Narożnik Ergo 2,5FL-E-1HT/BK w tkaninie gc. 1 Etap

 • Darmowa dostawa!
Narożnik Ergo 2,5FL-E-1HT/BK w tkaninie gc. 1 Etap
search
 • Narożnik Ergo 2,5FL-E-1HT/BK w tkaninie gc. 1 Etap
 • Narożnik Ergo 2,5FL-E-1HT/BK w tkaninie gc. 1 Etap
 • Narożnik Ergo 2,5FL-E-1HT/BK w tkaninie gc. 1 Etap
 • Narożnik Ergo 2,5FL-E-1HT/BK w tkaninie gc. 1 Etap
 • Narożnik Ergo 2,5FL-E-1HT/BK w tkaninie gc. 1 Etap

Czy znasz już narożnik modułowy Ergo w konfiguracji 2,5F-E-1HT/BK? To mebel z nowoczesnej kolekcji Ergo od Etap Sofa, producenta mebli nowoczesnych tapicerowanych. Mebel ten posiada raczej masywną formę, która jednak zachwyca współczesnym wzornictwem meblowym. Narożnik posiada regulowane zagłówki, co zwiększy Twój komfort wypoczynku.

8 429,30 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 260 cm wysokość: 89 cm głębokość: 290 cm

Ilość

Narożnik z funkcją spania Ergo Etap Sofa

Wyobraź sobie, że znalazłeś wreszcie idealny dla siebie i Twojej rodziny narożnik. Marka Etap Sofa proponuje Ci narożnik Ergo. Jeśli chcesz mieć dużo miejsca na relaks w salonie, przy kominku czy podczas spotkań z rodziną wybierz narożnik Ergo z terminalem. Jeśli nieco mniej wybierz sofę z tej samej kolekcji. Zagłówki na oparciach mebla są mobilne, więc możesz wygodnie oprzeć głowę. Narożnik Ergo posiada także pojemnik na pościel, ukryty w terminalu, czyli tej części bez boku. Zarówno narożnik jak i sofa trzyosobowa dają możliwość spania okazjonalnego na wyjątkowo dużej powierzchni (sprężyna falista z pianką poliuretanową).
 

Co najważniejsze Ergo od marki Etap Sofa to kolekcja modułowa, dzięki czemu możesz zbudować zestaw wypoczynkowy dostosowany do własnych potrzeb. Do wyboru jest wiele modułów, co daje Ci nieograniczone możliwości. Co wyróżnia kolekcję? Zgrabna forma brył oraz ergonomiczny kształt układów. Atrakcyjności dodają przeszycia na oparciach i siedziskach, a wysoki poziom komfortu zapewniają regulowane zagłówki.

Atuty kolekcji:

 1. Monumentalna forma
 2. Regulowane zagłówki
 3. Funkcja spania
 4. Ozdobne przeszycia
 5. Drewniane nóżki
ergo-aranz1-08-2016.jpg

Narożnik Ergo wyposażono w funkcję spania oraz praktyczny pojemnik na pościel. Siedzisko narożnika wykonane jest z falistej sprężyny typu B, z pianki wysokoelastycznej i poliuretanowej; funkcję spania z falistej sprężyny typu A i pianki poliuretanowej, natomiast oparcie wyposażono w pasy elastyczne, piankę poliuretanową i wkład silicon. Kolekcja posiada nóżki drewniane.
 

Narożnik modułowy Ergo w konfiguracji 2,5F-E-1HT/BK to mebel z nowoczesnej kolekcji Ergo od Etap Sofa. Mebel w nowoczesnym stylu posiada raczej masywną formę, która jednak zachwyca współczesnym wzornictwem meblowym. Narożnik posiada regulowane zagłówki, co zwiększy Twój komfort wypoczynku. Dodatkowo efekt podkreślają gustowne przeszycia. Narożnik w naszym salonie dostępny jest w tkaninie z 1 grupy cenowej. Model zapewnia dużą funkcjonalność, dzięki obecności pojemnika na pościel oraz możliwości rozkładania do funkcji spania o wymiarach 120 x 197 cm.​​​​​
 

Tego rodzaju meble nowoczesne potrzebują do życia dużej przestrzeni. Aby narożnik Ergo od Etap Sofa nie przytłoczył wnętrza, warto zapewnić mu większej powierzchni, najlepiej przestrzeni mieszkalnych typu open space. Jeśli takiej przestrzeni nie mamy, dobrą opcją jest wybór jasnej tkaniny, co nieco optycznie zmniejszy jego gabaryty. W zasadzie dotyczy to każdego innego narożnika.
 

Wspomniana marka Etap Sofa należy do międzynarodowej Grupy IMS, lidera w branży meblarskiej na rynkach europejskich. Grupa IMS zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych i drewnianych w prawie wszystkich segmentach rynku meblarskiego. Twórcy kolekcji Ergo zapewniają, że główną ich inspiracją są współczesne trendy i że dbają o wygodę klienta, wykorzystując tylko praktyczne funkcje.

Opis

Szerokość
260
Wysokość
89
Głębokość
290
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :