Narożnik Impressione 1rfl-1-e-1,5-1,5-ttsu-1rfp w skórze naturelle Etap

  • Darmowa dostawa!
Narożnik Impressione 1rfl-1-e-1,5-1,5-ttsu-1rfp w skórze naturelle Etap
search
  • Narożnik Impressione 1rfl-1-e-1,5-1,5-ttsu-1rfp w skórze naturelle Etap
Narożnik Impressione w skórze naturelle to połączenie piękna i nowoczesności, pozwalające wybrać Ci typ przeszycia, oraz rodzaj podłokietnika.
25 780,70 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 268 cm wysokość: 74 cm głębokość: 415 cm

Ilość

Impressione 1rfl-1-e-1,5-1,5-ttsu-1rfp w skórze naturelle

WYMIARY:
Szerokość: 268 cm
Głębokość: 415 cm
Wysokość: 74 cm
Czas na detal. Impressione zostawia Ci wybór- typ przeszycia i forma podłokietnika w Twojej nowej sofie zależą od Ciebie. Futurystyczna forma współgra z nowoczesnymi rozwiązaniami. Element łączący moduły wyposażono w system audio i praktyczny, wysuwany blat, pełniący funkcję stolika. Funkcja relaks sterowana ręcznie lub automatycznie. To nie wrażenie- Impressione naprawdę potrafi więcej, niż zwykły mebel.
Ograniczona przestrzeń nie jest ograniczeniem – kolekcja IMPRESSIONE zagospodaruje w wyrazisty sposób każde wnętrze. Modułowość kolekcji sprawia, że to idea, nie gotowy produkt – dzięki temu możliwe jest kształtowanie przestrzeni bez granic. Regularne, ale różniące się między sobą moduły pozwalają definiować styl tak, jak zaplanuje i wymarzy sobie użytkownik. IMPRESSIONE zachwyca formą i funkcjonalnością, które nastawione są na maksymalny komfort. Idea kolekcji zapewnia możliwość dynamicznych zmian wyglądu oraz przeznaczenia mebla, które wprowadza się jednym ruchem poprzez uruchomienie funkcji relaks, wbudowanego zestawu audio lub odchylenie półki w roli podręcznego stolika.
cena dotyczy manualnych funkcji relaks.

Opis

Szerokość
268
Wysokość
74
Głębokość
415
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :