Optimal 24 Korpus Sonoma Jasna Sonoma Jasna Kontener ML Meble
search
  • Optimal 24 Korpus Sonoma Jasna Sonoma Jasna Kontener ML Meble
  • Optimal 24 Korpus Sonoma Jasna Sonoma Jasna Kontener ML Meble
  • Optimal 24 Korpus Sonoma Jasna Sonoma Jasna Kontener ML Meble
  • Optimal 24 Korpus Sonoma Jasna Sonoma Jasna Kontener ML Meble

Optimal 24 Korpus Sonoma Jasna Sonoma Jasna Kontener ML Meble

Funkcjonalny produkt do zastosowania w salach konferencyjnych oraz miejscach do wykonywania pracy biurowej przy komputerze. Produkt w postaci kontenera w kolorze Sonoma Jasna. Wysoka jakość wykonania i przystępna cena produktu. 
459,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 46 cm wysokość: 60 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Praca biurowa pomimo różnych wyobrażeń jest działaniem wymagającym posiadania odpowiedniej wiedzy, sprzętu oraz mebli. ML Meble stworzyły grupę mebli biurowych pod nazwa Optimal, które można wykorzystywać w standardowych biurach w lokalach użytkowych, w dużych biurowcach oraz w licznych usługach związanych z poprawianiem urody oraz zdrowiem. Meble biznesowe Optimal maja neutralna kolorystykę, dlatego pasują do wielu pomieszczeń zawodowych. Z ich wykonaniem można stworzyć całkiem funkcjonalne miejsce do pracy, zarówno w mniejszej firmie jak i większej korporacji.
alt
Kontener dostawka do mebli Optimal 24 ML Meble w tym wydaniu występuje w neutralnych barwach drewna w połączeniu koloru Sonoma Jasna. Produkty wysokiej jakości, które znacząco mogą odmienić niejedna prace zawodowa. Pozwala na organizowanie miejsca pracy w sposób funkcjonalny, gdzie dokumenty, papiery oraz różnego rodzaju akcesoria komputerowe i elektroniczne mają swoje stałe miejsce np. w okolicy biurka. Dostawka do biurka Optimal 24 ML Meble jest prosta w montażu, wykorzystano przy niej takie materiały jak płyta wiórowa laminowana oraz wysokiej jakości obrzegowanie ABS, które zapobiega otarciom danego produktu oraz zniszczeniom.

Kontener dostawka do biurka oraz mebli Optimal 24 ML Meble została wykonana w prosty sposób, ma w sobie nurty minimalizmu oraz wpływów skandynawskich, przez proste opływowe kształty oraz elementy barw drewna w jasnych kolorach. Takie dostawki poza tym można wykorzystywać nie tylko w lokalach użytkowych, ale również w mieszkaniach i domach, gdzie praca zawodowa wykonywana jest w tak zwanym standardzie Home office, gdzie wykonuje się prace zdalna przy użyciu sprzętu komputerowego. Kontenery do biurek ułatwiają organizowanie pracy przy nich, można w szufladach przechowywać notatniki, kalendarze oraz odpowiednie nośniki danych, które coraz częściej mają zastosowanie w archiwizowaniu danych używanych przez pracowników w danej firmie, a dla osób pracujących w domu jako sposób na robienie kopii zapasowych.

Dostawka do biurka w systemie Home Office pozwala przechowywać różnego rodzaju paragony, faktury oraz umowy przy stanowisku pracy. Takie miejsce pozwala na przechowywanie takich rzeczy, aby nie mogły się zagubić. Wspomniana dostawka do biurka Optimal 24 ML Meble została wyposażona w kółka w dolnej części, do przesuwania szafki w sposób bezproblemowy, ułatwiając w ten sposób sprzątanie i utrzymanie czystości w danym pomieszczeniu. Dostawka do biurka to wygodny sposób na wprowadzenie większej ilości miejsca, na tak zwane drobne przedmioty, które używamy na co dzień a nie musimy ich przechowywać w dużych szafach, czy regałach.

Meble biurowe Optimal mogą mieć wiele zastosowań - zarówno w przestrzeni zwykłego biura, jak w administracji publicznej, czy w pomieszczeniach gdzie znajdują się gabinety lekarskie. Takie meble idealnie odmieniają sposób wykonywania obowiązków, a w przypadku gabinetów lekarskich poprawiają jakość obsługi pacjentów. Takie meble są proste w montażu, można w bezproblemowy sposób łączy w tak zwany system mebli modułowych.

ML Meble to fabryka i producent mebli wysokiej jakości, które są wykonane w kształcie geometrycznych nowoczesnych brył. W składzie takich mebli można znaleźć meble pokojowe oraz biurowe oraz biznesowe.

Atuty mebli Optimal:
  1. Wysoka jakość wykonania mebli;
  2. Ergonomia;
  3. Funkcjonalność;
  4. Elegancja;

Opis

Szerokość
46
Wysokość
60
Głębokość
41
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Optimal ML Meble: