Nils Kontenerek Sosna Halmar

Nils Kontenerek Sosna Halmar
search
  • Nils Kontenerek Sosna Halmar
  • Nils Kontenerek Sosna Halmar
Nils to praktyczny kontenerek na kółkach zawierający aż sześć szuflad, konwencjonalne uchwyty zastąpiło frezowanie. Mebel wykonany z drzewa sosnowego lakierowanego.Praktyczny, wszechstronny mebel do przechowywania drobiazgów znajdzie swoje miejsce w pokoju młodzieży, przedpokoju czy domowym biurze.

Dostępny od ręki

267,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 36 cm wysokość: 65 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Nils Kontenerek Sosna Halmar to praktyczny kontenerek na kółkach zawierający sześć podłużnych szuflad. Standardowe uchwyty zostały zastąpione frezowaniami.
Ten smukły kontener z szufladami posiada wymiary:36/40/65 cm. Z pewnością przyda zarówno w młodzieżowym pokoju, domowym biurze czy przedpokoju; posłuży do przechowywania podręcznych drobiazgów.
Nils Kontenerek Sosna Halmar został wykonany z drewna sosnowego lakierowanego, można podziwiać delikatne usłojenie tego drzewa.

Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, ale przede wszystkim obecnie produkuje własne, zaprojektowane przez polskich projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
36
Wysokość
65
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu