Optimal 05 Sonoma Jasna Regał ML Meble
search
  • Optimal 05 Sonoma Jasna Regał ML Meble
  • Optimal 05 Sonoma Jasna Regał ML Meble
  • Optimal 05 Sonoma Jasna Regał ML Meble

Optimal 05 Sonoma Jasna Regał ML Meble

Regał Optimal 05 o wybarwieniu sonoma jasna to idealne dodatkowe miejsce na akcesoria biurowe, książki, dokumenty itp w Twoim biurze. Półki zapewnią Ci wystarczającą przestrzeń w biurze, 5 półek pozwoli na elegancką i stylową ekspozycję rzeczy na otwartej przestrzeni. Kolor sonoma jasna optycznie powiększy wielkość pomieszczenia i go rozjaśni. 


 
539,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 79 cm wysokość: 204 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Regał Optimal 05 sonoma jasna dostarczy do Twojego biura nowoczesny styl i elegancję. Regał Optimal 05 łączy funkcjonalność, praktyczność i dużą ilość dostępnego miejsca, taki mebel pomoże Tobie na utrzymanie porządku w biurze lub salonie w domu. Sonoma jasna idealnie nada się do nowoczesnego, minimalistycznego lub skandynawskiego pomieszczenia. Jeśli lubisz produkty, które nadążają za dzisiejszymi trendami to ten regał na pewno Ciebie usatysfakcjonuje.

alt

Kupując regał 05 stawiasz na polską markę, stylowy wygląd i dużą pojemność. Wybierając regał 05 obejrzyj resztę unikatowej kolekcji Optimal, łącząc wszystkie elementy w całość będziesz mógł stworzyć świetną aranżację. Duża ilość dostępnych szafek, regałów i komód ułatwi urządzenie stylowego biura na miarę dzisiejszych czasów. Producent ML Meble za każdym razem kładzie mocny nacisk na wybór najwyższej jakości produktów. Regał Optimal 05 w odcieniu sonoma jasna to płyta laminowana zapewniającą odporność na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć, a także wysoką temperaturę, producent zastosował również obrzeża ABS, w celu zwiększenia jakości regału.

Regał Optimal 05 i jego atuty

  • regał wykonany z wysokiej jakości produktów
  • obrzeża ABS
  • 5 pojemnych półek

Wymiary:
szerokość 79 cm
wysokość 204 cm
głębokość 41 cm 

 

Regał Optimal to prosta forma, która zawsze będzie się prezentować dobrze, gustowne wykończenia sprawiają że mebel jest elegancki. Regał odnajdzie się w nowoczesnym miejscu pracy i będzie miał szansę posłużyć wszystkim przez wiele lat, a to dzięki skrupulatnym dobraniu materiałów do regału. Taki produkt to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz mebla, który pomoże w zachowaniu porządku w dokumentach i nie tylko.

Opis

Szerokość
79
Wysokość
204
Głębokość
41
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Optimal ML Meble: