Optimal 28 Sonoma Jasna Półka ML Meble

Optimal 28 Sonoma Jasna Półka ML Meble
search
  • Optimal 28 Sonoma Jasna Półka ML Meble
  • Optimal 28 Sonoma Jasna Półka ML Meble
  • Optimal 28 Sonoma Jasna Półka ML Meble
  • Optimal 28 Sonoma Jasna Półka ML Meble
Modułowa, elegancka półka wyposażona w dwie otwarte wnęki. Produkt wysokiej jakości do zawieszenia na ścianie, w nowatorskim wykonaniu. Produkt atrakcyjny cenowo. 
199,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 79 cm wysokość: 36 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Funkcjonalne meble biurowe znacząco poprawiają jakość wykonywanej pracy zawodowej. Takie meble mają zastosowanie w lokalach użytkowych oraz w przestrzeni w domu, gdzie część zawodów związanych z pracą komputerową przenosi się do procesu online. Home office czy praca w domu pod względem zawodowym ma coraz więcej zwolenników również w Polsce. Organizacja jednak procesu takiej pracy jest ważna, ponieważ należy oddzielić dobrze życie prywatne od zawodowego i kiedy pracujemy warto skupić się na konkretnych zadaniach. Meble biurowe Optimal ML Meble stworzyły modułowe systemowe meble do zastosowania w przestrzeni biurowej, ale części z tych modeli idealnie pasuje do pracy w systemie home office.
alt
W domowym zaciszu tak samo jak w przestrzeni biurowej potrzebuje pracownik miejsca do pracy oraz do przechowywania różnych przedmiotów z nią związaną. Półka modułowa Optimal 28 ML Meble to produkt przeznaczony na ścianę, wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej, którą warto zastosować w domowym zaciszu do przechowywania dokumentacji oraz książek i czasopism branżowych. Półka taka ma system modułowy w postaci otwartych wnęk, dzięki czemu wszystkie przedmioty tworzą zorganizowane miejsce.

Półka na ścianę Optimal 28 ML Meble występuje w różnych wariantach kolorystycznych ale tutaj prezentowana jest barwa Sonoma Jasna. Ciepły, jasny wizerunek nawet mniejszych mebli w przestrzeni mieszkalnej optycznie powiększa ją. Półka wisząca to sposób na wprowadzenie dodatkowego miejsca, na funkcjonalność oraz organizację pracy zawodowej w systemie Home office. Praca zdalna ma wielu zwolenników, ponieważ zyskuje się dużo czasu, można zaoszczędzić czas na dojazdach.

Półki na ścianach można wykorzystać również do celów rozrywkowych lub własnych pasji. W przypadku półek wiszących Optimal można wykorzystać je do własnych celów, aby przechowywać kolekcję ulubionych książek, płyt z filmami oraz muzyką. Idealne rozwiązanie do eksponowania kolekcji pamiątek z ulubionych podróży czy serwisów kawowych bądź ciekawych, eleganckich kieliszków. W przypadku mebli biurowych nawet takie półki jak Optimal mogą posłużyć w takim miejscu do eksponowania różnego rodzaju dekoracji, mających na celu poprawić jakość pracy.

Stosowanie półek na ścianach pozwala na zorganizowanie dodatkowego miejsca na przechowywanie rzeczy zarówno w przestrzeni mieszkalnej jak i biznesowej. Meble biurowe ML posiadają kolekcję Optimal, wyposażoną w sporą ilość dodatków tego typu, które ułatwiają znacząco pracę i codzienne życie. Półki wiszące Optimal wykonane są z płyt wiórowych laminowanych i zastosowano w nich obrzegowanie ABS, które tworzy solidny produkt wysokiej jakości odporny na drobne uszkodzenia jak zadrapania.

Meble ML to produkty wysokiej klasy, tworzące niestandardowe elementy wyposażenia biur oraz mieszkań, gdzie zastosowano nowoczesne designerskie elementy. W przypadku kolekcji Optimal mamy proste modułowe wykonanie mebli, ale prostota ich montażu oraz bogactwo wyboru produktów sprawia, że jest ona na swój sposób wyjątkowa. Takie meble można wykorzystywać w wielu gałęziach gospodarki zwłaszcza w sektorach obsługi klienta oraz usług. Produkty wysokiej jakości, które zostają z właścicielami na lata, przez solidne wykonanie i dobry dobór materiałów.

Atuty mebli ML:
  1. Bogactwo kolekcji;
  2. Nowoczesny design mebli;
  3. Wybór mebli biurowych i mieszkalnych;
  4. Wysoka jakość materiałów;

Opis

Szerokość
79
Wysokość
36
Głębokość
34
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Optimal ML Meble: