Szafka barek Rossano 2D Mebin

Szafka barek Rossano 2D Mebin
search
  • Szafka barek Rossano 2D Mebin
  • Szafka barek Rossano 2D Mebin

szerokość: 102 cm wysokość: 131 cm głębokość: 43 cm

SZAFKA BAREK ROSSANO 2D MEBIN

O cenę proszę zapytać sprzedawcę w sklepie.

OPIS:

 
Kolekcja Rossano to funkcjonalne i gustowne meble do salonu, jadalni i sypialni. Kolekcja daje bogate możliwości aranżacji wnętrz oferując szeroki wybór brył modułowych. Produkowana w dwóch wybarwieniach: bianco i notte.
Fronty brył zrobiono z litego drewna dębowego, które połączono z ciemnym szkłem lub tkaniną obiciową (w sypialni). W wersji bianco te różniące się kolorystycznie elementy tworzą oryginalną zgodność kontrastu, zaś w wersji notte ciemny brąz i czerń dopasowują się wzajemnie, podkreślając urok mebli. W kolekcji znalazły się miedzy innymi: praktyczne szafki-barki, panel TV, barki, witryny, szafy oraz stoły i stoliki.
Naturalne drewno, atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji.
Kolekcja Rossano to nie tylko mnogość brył, które możesz dowolnie łączyć w oryginalne zestawy. To również ciekawe i niebanalne, choć proste rozwiązania. Barek posiada osadzony na płaskich nóżkach korpus w okleinie naturalnej oraz front z litego drewna dębowego. Dwa kontrastowe warianty kolorystyczne pozwalają na stworzenie dwóch zupełnie różnych aranżacji: ciepłej i przytulnej z naturalnym dębem bianco, oraz klimatycznej i szykownej z brązowym dębem notte. Mebel posiada dwoje drzwiczek i barek z wygodnym mechanizmem otwierania dotykowego push to open. Za drzwiami barku znajdziesz jedną półkę z dyskretnym oświetleniem LED w komplecie. Jako opcję dodatkową proponujemy blat z doklejką z drewna dębowego.

WYMIARY:

Szerokość: 102 cm
Głębokość:  43 cm
Wysokość: 131 cm

 MATERIAŁY:

- front: lite drewno lakierowane
- korpusy: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe

KOLORYSTYKA:

- Dąb bianco naturalny/czarny

Meble z kolekcji Rossando producenta mebli Mebin wykonane są z naturalnego drewna. Atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji. 
 

 

Opis

Szerokość
102
Wysokość
131
Głębokość
43
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Rossano Mebin: