Komoda 2-drzwiowa Desjo 04 Szynaka

Komoda 2-drzwiowa Desjo 04 Szynaka
search
  • Komoda 2-drzwiowa Desjo 04 Szynaka
  • Komoda 2-drzwiowa Desjo 04 Szynaka
Komoda 2-drzwiowa Desjo 04 producenta Szynaka wykonana w kolorze dąb sanremo. Przedstawiona komoda posiada parę drzwi z frezowanymi uchwytami.Za drzwiami z lewej jak i prawej strony znajduje się pięć półek.
1 080,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 118 cm wysokość: 148 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Desjo 04 komoda 2-drzwiowa Szynaka

OPIS:


Dasjo to zachęcające rozwiązania o postępowym kształcie i wzornictwie. To oferta dla osób poszukujących prostych, ale nietuzinkowych rozwiązań. Kolekcja i kolorystyka dębu sanremo doskonale wpisuje się w obowiązujące nurty. Dekor ten wyróżnia się wizualnie dzięki efektom 3D, sprawiając wrażenie głębokiej powierzchni. Taki efekt osiągnięty został poprzez idealne połączenie porów negatywowych oraz wyrazistych rysunków drewna. Naturalnie zaznaczone zostały różnej wielkości sęki, delikatne zarysowania i promienie rdzeniowe. DESJO to program, który doskonale spełni się w pokoju dziennym i jadalni.
Komoda 2-drzwiowa z kolekcji Desjo firmy Szynaka Meble to ciekawa propozycja dla osób ceniących sobie oryginalne wnętrze. Komoda prezentuje się nowocześnie, elegancko i jednocześnie prosto.  Na pewno podniesie walory estetyczne pokoju lub jadalni. Za drzwiami znajduje się 8 półek, które pomieszczą zastawę stołową jak i inne domowe akcesoria. 

WYMIARY:

Szerokość: 118 cm
Głębokość: 42 cm
Wysokość: 148 cm

MATERIAŁY:

- płyta meblowa okleinowana folią
- uchwyty podchwytowe

KOLORYSTYKA:

- dąb San remo
- elementy z brązu uni

Komoda 2-drzwiowa propozycja dla poszukujących praktycznych rozwiązań i estetyki wykonania. Cała kolekcja utrzymana jest w dekorze o strukturze idealnie imitującej usłojenie drewna i przyjaznej kolorystyce dębu san remo. Wnętrze komody wypełniają funkcjonalne półki na których spokojnie rozmieścimy rzeczy. 

 

Opis

Szerokość
118
Wysokość
148
Głębokość
42
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
brak
Ilość drzwi
2
Styl
boho

Zobacz również inne produkty z kolekcji Desjo Szynaka: