Komoda Rossano 2D Mebin

Komoda Rossano 2D Mebin
search
  • Komoda Rossano 2D Mebin
  • Komoda Rossano 2D Mebin

szerokość: 122 cm wysokość: 62 cm głębokość: 50 cm

Komoda ROSSANO 2D MEBIN

O cenę proszę zapytać sprzedawcę w sklepie.

OPIS:
 

Kolekcja Rossano to funkcjonalne i gustowne meble do salonu, jadalni i sypialni. Kolekcja daje bogate możliwości aranżacji wnętrz oferując szeroki wybór brył modułowych. Produkowana w dwóch wybarwieniach: bianco i notte.
Fronty brył zrobiono z litego drewna dębowego, które połączono z ciemnym szkłem lub tkaniną obiciową (w sypialni). W wersji bianco te różniące się kolorystycznie elementy tworzą oryginalną zgodność kontrastu, zaś w wersji notte ciemny brąz i czerń dopasowują się wzajemnie, podkreślając urok mebli. W kolekcji znalazły się miedzy innymi: praktyczne szafki-barki, panel TV, barki, witryny, szafy oraz stoły i stoliki.
Naturalne drewno, atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji.

Niewielka komoda z kolekcji Rossano może posłużyć jako mebel uzupełniający, dzięki któremu zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania, lub element aranżacji mniejszego pomieszczenia. Prostą, wyrazistą linię mebla podkreśla prostokątna wnęka w kolorze czarnym. Niskie nóżki nadają nieco masywnej bryle smukłości. Korpus w okleinie naturalnej, wraz z dębowym frontem dostępne w dwóch wyjątkowych wariantach wybarwienia: naturalnym, subtelnym bianco lub klimatycznym, intrygującym notte. Komoda posiada dwoje drzwiczek z wygodnym mechanizmem otwierania dotykowego push to open. Wewnątrz znajdziesz dwie półki. Jako opcję dodatkową proponujemy blat z doklejką z drewna dębowego.

WYMIARY:

Szerokość: 122 cm
Głębokość   50 cm
Wysokość:   62 cm

 MATERIAŁY:

- front: lite drewno lakierowane
- korpusy: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe

KOLORYSTYKA:

- Dąb bianco naturalny/czarny

Meble z kolekcji Rossando producenta mebli Mebin wykonane są z naturalnego drewna. Atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji. 

 

 

 

Opis

Szerokość
122
Wysokość
62
Głębokość
50
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Rossano Mebin: