Komoda Rossano 3D Mebin

Komoda Rossano 3D Mebin
search
  • Komoda Rossano 3D Mebin
  • Komoda Rossano 3D Mebin

szerokość: 182 cm wysokość: 62 cm głębokość: 50 cm

Komoda ROSSANO 3D MEBIN
O cenę proszę zapytać sprzedawcy w sklepie.

OPIS:
 

Kolekcja Rossano to funkcjonalne i gustowne meble do salonu, jadalni i sypialni. Kolekcja daje bogate możliwości aranżacji wnętrz oferując szeroki wybór brył modułowych. Produkowana w dwóch wybarwieniach: bianco i notte.
Fronty brył zrobiono z litego drewna dębowego, które połączono z ciemnym szkłem lub tkaniną obiciową (w sypialni). W wersji bianco te różniące się kolorystycznie elementy tworzą oryginalną zgodność kontrastu, zaś w wersji notte ciemny brąz i czerń dopasowują się wzajemnie, podkreślając urok mebli. W kolekcji znalazły się miedzy innymi: praktyczne szafki-barki, panel TV, barki, witryny, szafy oraz stoły i stoliki.
Naturalne drewno, atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji.

Trzydrzwiowa komoda z kolekcji  Rossano producenta mebli Mebin sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym, jak i jadalni. W praktyczny sposób pomoże zaaranżować przestrzeń, oraz zagwarantuje dodatkowe miejsce do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Mebel posiada korpus w okleinie naturalnej i lity, dębowy front w dwóch wariantach wybarwienia: przyjemnym dębie bianco naturalnym oraz eleganckim dębie notte brązowym. Pod blatem umieszczono podłużną wnękę – idealną do przechowywania drobiazgów. Zastosowanie mechanizmu otwierania dotykowego push to open gwarantuje komfortowe korzystanie z mebla. Jako opcję dodatkową proponujemy blat z doklejką z drewna dębowego.

WYMIARY:

Szerokość: 182 cm
Głębokość:  50 cm
Wysokość:   62 cm

 MATERIAŁY:

- front: lite drewno lakierowane
- korpusy: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże korpusu: fornir
- prowadnice: kulkowe

KOLORYSTYKA:

- Dąb bianco naturalny/czarny

Meble z kolekcji Rossando producenta mebli Mebin wykonane są z naturalnego drewna. Atrakcyjne zestawienia barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to główne cechy tej nowoczesnej kolekcji. 


 

Opis

Szerokość
182
Wysokość
62
Głębokość
50
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Rossano Mebin: