Kredens IRMA IM5 Bog Fran

Kredens IRMA IM5 Bog Fran
search
  • Kredens IRMA IM5 Bog Fran
  • Kredens IRMA IM5 Bog Fran
  • Kredens IRMA IM5 Bog Fran
1 489,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Ilość

Kredens IRMA IM5 Bog-Fran 

OPIS:


Komoda Irma IM-5 znajduje się w kolekcji IRMA producenta Bog-Fran. Komoda znajdzie swoje zastosowanie w salonie, pokoju dziennym, a nawet sypialni. Pojemny, minimalistyczny mebel została wyprodukowana w dwóch wariantach kolorystycznych; w wariancie białym otrzymujesz drugi kolor wstawek gratis, dzięki czemu co jakiś czas możesz odświeżać wygląd swojego mebla korpusem i wstawkami z ciemnego drewna.  Komoda wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej oznaczonej znacznikiem Q oraz płyty MDF, posiada w standardzie cichy domyk drzwi oraz oświetlenie LED górnej części blatu, które jest znakomitym połączeniem z białym.   

Nowoczesny Kredens IRMA IM-5 składa się z dwóch otwieranych frontów, jeden z nich został częściowo przeszklony. Szklana półka o grubości 6mm nadaje walorów estetycznych. Kredens doskonale łączy w sobie funkcję komody z witryną, dzięki czemu umieścisz w nim zastawę szklaną jak i drobne elementy, które chcesz mieć pod ręką. Na uwagę zasługują wyraziste listwy ozdobne wykonane z MDF, podkreślające masywność mebla, nadając mu prestiżu. Obrzeża zostały zabezpieczone obrzeżem ABS, niezwykłe odpornym na uszkodzenia.
WYMIARY:

Szerokość:   100 cm
Głębokość:   39 cm
Wysokość:   134,5 cm

MATERIAŁY:

- korpus: płyta laminowana o grubości 16mm
- fronty: płyta MDF o grubości 18mm, oklejone folią PCV odporną na zarysowania
- oświetlenie LE- prowadnice kulkowe
- system cichego domyk
- frezowane uchwyt
- stopki plastikowe z regulacją

KOLORYSTYKA:
korpus: biały + biały/dąb magia + front: biały połysk

Komoda IRMA IM5 producenta Bog Fran bez większego problemu pomieści w swoim wnętrzu dokumenty i inne ważne przedmioty, a także pozwoli wyeksponować szkło czy porcelanę. Na blacie można ustawić różne dekoracje czyniące wnętrze bardziej przytulnym.Opis

Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :