Komoda 2D PROVANCE Krysiak
search
  • Komoda 2D PROVANCE Krysiak
  • Komoda 2D PROVANCE Krysiak

Komoda 2D PROVANCE Krysiak

Komoda 2D ma 2 drzwi za którymi jest 1 półka. Provance to kolekcja eleganckich mebli drewnianych, które wprowadzą do Twoich wnętrz śródziemnomorski klimat. Komoda 2D ma 2 drzwi za którymi jest 1 półka.
2 038,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

szerokość: 94 cm wysokość: 83 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Komoda PROVANCE 2D Krysiak

OPIS:


Provance to elegancka kolekcja w klimacie śródziemnomorskim, kierowana do osób ceniących sobie prowansalską stylistykę mebli. Unikatowy charakter kolekcja zawdzięcza specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna  jak i ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. Charakter kolekcji podkreślają mosiądzowane i patynowane okucia wykonane na zamówienie. Kolekcja jest bardzo rozbudowana co pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach, nie tylko w jadalni czy salonie, ale również w sypialni czy domowej bibliotece. Wykonane niemal w całości z drewna sosnowego, łączą w sobie naturalną estetykę i wyrafinowany styl. Najwyższa jakość produkcji oraz szlachetny materiał stanowią gwarancję pięknych i długowiecznych mebli.
 Provance dostępna jest w dwóch wybarwieniach: biały oraz biały postarzany. Dodatkowo bryły mają efektowne, drewniane blaty, ozdobne uchwyty i krzyżowy akcent na szklanych frontach.

Wąska komoda Provance producenta Meble Krysiak składa się z części dwudrzwiowej, za którymi znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na domowe przedmioty. Klasyczna elegancja kolekcji Provance sprawia, że meble te sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Nie można jej odmówić niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru, między innymi z powodu doskonale wyważonych elementów ozdobnych.

WYMIARY:

Szerokość: 94 cm
Głębokość: 42 cm
Wysokość: 83 cm

MATERIAŁY:

- front i korpus: lite drewno
- okleina naturalna
- biała płyta laminowana
- uchwyty dobrane do stylistyki mebla

KOLORYSTYKA:
- biały / drewno postarzane
- biały postarzany / drewno postarzane

Szeroki zakres systemu Provance producenta mebli Krysiak pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach. Swój unikalny charakter meble zawdzięczają specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna oraz ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. 

Opis

Szerokość
94
Wysokość
83
Głębokość
42
Ilość szuflad
brak
Montaż
nie wymaga montażu
Ilość drzwi
2
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
Styl
prowansalski

Zobacz również inne produkty z kolekcji Provance Krysiak: