Komoda 2D PROVANCE Krysiak

Komoda 2D PROVANCE Krysiak
search
  • Komoda 2D PROVANCE Krysiak
  • Komoda 2D PROVANCE Krysiak
Komoda 2D ma 2 drzwi za którymi jest 1 półka. Provance to kolekcja eleganckich mebli drewnianych, które wprowadzą do Twoich wnętrz śródziemnomorski klimat. Komoda 2D ma 2 drzwi za którymi jest 1 półka.
2 038,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

szerokość: 94 cm wysokość: 83 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Komoda PROVANCE 2D Krysiak

OPIS:


Provance to elegancka kolekcja w klimacie śródziemnomorskim, kierowana do osób ceniących sobie prowansalską stylistykę mebli. Unikatowy charakter kolekcja zawdzięcza specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna  jak i ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. Charakter kolekcji podkreślają mosiądzowane i patynowane okucia wykonane na zamówienie. Kolekcja jest bardzo rozbudowana co pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach, nie tylko w jadalni czy salonie, ale również w sypialni czy domowej bibliotece. Wykonane niemal w całości z drewna sosnowego, łączą w sobie naturalną estetykę i wyrafinowany styl. Najwyższa jakość produkcji oraz szlachetny materiał stanowią gwarancję pięknych i długowiecznych mebli.
 Provance dostępna jest w dwóch wybarwieniach: biały oraz biały postarzany. Dodatkowo bryły mają efektowne, drewniane blaty, ozdobne uchwyty i krzyżowy akcent na szklanych frontach.

Wąska komoda Provance producenta Meble Krysiak składa się z części dwudrzwiowej, za którymi znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na domowe przedmioty. Klasyczna elegancja kolekcji Provance sprawia, że meble te sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Nie można jej odmówić niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru, między innymi z powodu doskonale wyważonych elementów ozdobnych.

WYMIARY:

Szerokość: 94 cm
Głębokość: 42 cm
Wysokość: 83 cm

MATERIAŁY:

- front i korpus: lite drewno
- okleina naturalna
- biała płyta laminowana
- uchwyty dobrane do stylistyki mebla

KOLORYSTYKA:
- biały / drewno postarzane
- biały postarzany / drewno postarzane

Szeroki zakres systemu Provance producenta mebli Krysiak pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach. Swój unikalny charakter meble zawdzięczają specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna oraz ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. 

Opis

Szerokość
94
Wysokość
83
Głębokość
42
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
Ilość szuflad
brak
Ilość drzwi
2
Styl
prowansalski
Montaż
Do samodzielnego montażu
nie wymaga montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Provance Krysiak: