Regał Zamknięty IRMA IM8 Bog Fran
search
  • Regał Zamknięty IRMA IM8 Bog Fran
  • Regał Zamknięty IRMA IM8 Bog Fran
  • Regał Zamknięty IRMA IM8 Bog Fran

Regał Zamknięty IRMA IM8 Bog Fran

1 099,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 60 cm wysokość: 196 cm głębokość: 39 cm

Ilość

Regał Zamknięty IRMA IM8 Bog-Fran

OPIS:

Nowoczesny regał Zamknięty Irma IM8 znajduje się w kolekcji IRMA producenta Bog-Fran. System IRMA to unikalne połączenie eleganckiego design – nowoczesności białych frontów (MDF w połysku) w połączeniu z dwoma korpusami wykonanymi z wysokiej jakości płyty laminowanej – pierwszy korpus w kolorze dębu, drugi w kolorze bieli. Na uwagę zasługują wyraziste listwy ozdobne wykonane z MDF-u – podkreślają masywność mebla, nadając mu elegancję i niepowtarzalny styl. Mebel ten idealnie nadaje się do większości pomieszczeń. Regał jest świetnym, minimalistycznym elementem przechowywania w nowoczesnym wnętrzu. Oświetlenie LED górnej części regału jest znakomitym połączeniem z białym korpusem i wstawkami z ciemnego drewna.  
Mebel posiada jedne drzwi. Wewnątrz za drzwiami znajdują się cztery półki. Wysoki komfort użytkowania zapewniają zawiasy drzwi wyposażone w system cichego domyku. Oświetlenie LED zewnętrzne w standardzie. Mebel dostępny w dwóch wybarwieniach do wyboru. Przy wyborze wybarwienia biały + biały połysk dwa kolory wstawek w komplecie (biały oraz dąb maggia) .

WYMIARY:

Szerokość:   60 cm
Głębokość:  39 cm
Wysokość: 195,5 cm

MATERIAŁY:
- front: płyta MDF 18mm
- korpus: płyta laminowana z obrzeżami ABS

KOLORYSTYKA:
Biały + Biały połysk (wstawka biała oraz wstawka czarna) 
Dąb + biały połysk


Regał IRMA IM-8 jest regałem zamkniętym. W środku zawiera kilka półek, które znajdą swoje przeznaczenie do przechowywania ubioru lub dokumentów. W małych pomieszczeniach może również służyć jako szafa.


Opis

Szerokość
60
Wysokość
196
Głębokość
39
Montaż
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
Ilość półek
4
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :