Półka Wisząca IRMA IM11 Bog Fran

Półka Wisząca IRMA IM11 Bog Fran
search
  • Półka Wisząca IRMA IM11 Bog Fran
  • Półka Wisząca IRMA IM11 Bog Fran
219,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Ilość

Półka Wisząca IRMA IM11 Bog-Fran
OPIS:


Kolekcja Irma firmy Bog Fran to uniwersalna kolekcja mebli, która znajdzie swoje zastosowanie zarówno w pokoju dziennym jak i jadalni czy sypialni. Kolekcja składa się z 18 mebli, dzięki czemu bez problemu można zaaranżować wybrane pomieszczenie.
Półka wisząca IRMA IM-10 urozmaica zestaw meblowy o dodatkową powierzchnię. Model będzie prezentował się idealnie zarówno jako samodzielny produkt, jak i część większej kolekcji. Półka wykonana jest w całości z wysokiej jakości płyty laminowanej oznaczonej znacznikiem Q, w dwóch wariantach kolorystycznych: biały oraz dąb+biały.  Obrzeża zostały zabezpieczone obrzeżem ABS, niezwykłe odpornym na uszkodzenia. To świetny produkt do wyeksponowania ciekawej kolekcji książek, rodzinnych zdjęć czy jako miejsce na świeczki. 

WYMIARY:

Szerokość:  152 cm
Głębokość:   21,5 cm
Wysokość:    21 cm

MATERIAŁY:
Korpus i front – płyta  meblowa laminowana

KOLORYSTYKA:
- kolor korpusu: - biały połysk lub dąb 
- kolor frontu: biały połysk


Półka Wisząca Irma IM10 znajduje się w kolekcji IRMA producenta Bog-Fran. System Irma z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom nowoczesnych rozwiązań meblowych. Meble te idealnie nadają się do większości pomieszczeń, a wisząca półka jest ich nieodzownym elementem do umieszczania dekoracji. 


Opis

Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :