Nubi Nubk01 Komoda 3D1S Matera Ciemna/ Old Style Wójcik

  • Promocja
  • -10%
Nubi Nubk01 Komoda 3D1S Matera Ciemna/ Old Style Wójcik
search
  • Nubi Nubk01 Komoda 3D1S Matera Ciemna/ Old Style Wójcik
  • Nubi Nubk01 Komoda 3D1S Matera Ciemna/ Old Style Wójcik

Dostępny od ręki

929,00 zł
836,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 836,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 128 cm wysokość: 84 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Meble Wójcik od lat podbijają rynek polskich mebli, ponieważ u tego producenta można odnaleźć wiele ciekawych i interesujących modeli szaf, komód oraz witryn. Poza tym posiadają bogate kolekcję mebli pokojowych, w różnych stylach, nawet bardziej drewnianych i ciemnych jako to ma miejsce w przypadku kolekcji NUBI. Została ona wykonana głównie z płyt wiórowych laminowanych zarówno w korpusie jak i frontach. Produkty do takich mebli zostały wybrane starannie i stanowią ciekawe rozwiązanie, umożliwiające meblom utrzymanie stanu bardzo dobrego przez wiele lat. Kolekcja NUBI prezentuje się w kolorystyce drewnianej, ciemnej o tonacji matera ciemna oraz old style.

Komoda 3D1S NUBI NUBK01 Wójcik została wyposażona w trzy drzwiczki, za którymi kryją się wnęki oraz w górnej, środkowej części w pojemną szufladę. Za frontami znaduje się, aż 8 wnęk umożliwiających swobodne zarządzanie danym produktem tak jak mamy na to ochotę. Komoda jest pojemna można w niej przechowywać bardzo dużą ilość ubrań, pościeli oraz elektroniki. Można taką komodę pokojową postawić zarówno w salonie jak i sypialni czy jadalni, jako miejsce do zorganizowania i uporządkowania przestrzeni.

KOMODA NUBI NUBK01 Wójcik jest produktem, nad którym można powiesić lustro oraz obraz. Blat komody jest solidnie wykonany z płyty wiórowej laminowanej odpornej na uszkodzenia. Na takim blacie można postawić liczne dekoracje, jak kwiaty w donicach czy eleganckie bibeloty. Komoda NUBI Wójcik może zostać wykorzystana w jadalni, jako miejsce do przechowywania zastawy kuchennej, a także talerzy, kubków oraz serwisów kawowych. Kolorystyka utrzymana jest w ciemnej, dość cięższej barwie, co sprawia, że można taki produkt ze swobodą uzupełniać o oświetlenie rozpraszające.

Komoda NUBI NUBK01 Wójcik jest produktem przyjemnym dla oka, elegancko zmieniającym całe wnętrze. Można z jej udziałem, stworzyć klimatyczne miejsce w salonie, zwłaszcza jak mamy kominek elektryczny. Komoda pokojowa jest produktem bardzo często stosowanym w wielu domach. Umożliwia taki produkt,, zapanowanie nad bałaganem oraz zorganizowanie przestrzeni tak aby wszystko miało swoje miejsce. Korpus witryny został wykonany w kolorystyce matera ciemna, a fronty zarówno w materze ciemnej jak i old style. Całość kolekcji utrzymana jest w ciemnych tonacjach.

Kolekcja NUBI to meble klasyczne, ciemne, nawiązujące do dawnych czasów, kiedy to świat przedstawiał się bardziej odkrywczo i podróżniczo. Kolekcja NUBI przeznaczona jest do samodzielnego montażu, dostarczana w paczkach do złożenia. Meble klasyczne, idealnie współgrają z przyjemnym oświetleniem, a także stylowymi dekoracjami. Kolekcja NUBI prezentuje się znakomicie zarówno w mniejszych pomieszczeniach, ale w dużych domach pozwala się im na eksponowanie najważniejszych walorów.

Komoda pokojowa NUBK01 jest produktem funkcjonalnym, można ją postawić w wielu pomieszczeniach, gdzie głównym czynnikiem jest elegancja i funkcjonalność. Prezentowany styl przechodzi do czasów dawnych, w nawiązaniu do antycznych, retro trendów, gdzie królowały ciemne, ciężkie drewniane meble. Komoda pokojowa NUBK01 jest produktem przyjemnym dla oka, gdzie można pomieścić wiele przedmiotów, a sama stylizacja daje możliwość tworzenia ciekawych kompozycji dekoracyjnych.

Meble Wójcik od lat podbijają rynek mebli w Polsce, są to produkty eleganckie, stylowe i praktyczne, do każdego domu, gdzie stawia się na jakość wykonania danych mebli.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Duży wybór mebli;
  2. Bogate kolekcje;
  3. Stylizacja zarówno retro jak i bardziej nowoczesna;
  4. funkcjonalność;

Opis

Szerokość
128
Wysokość
84
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
industrialny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Nubi Wójcik: