Komoda Maganda 2d3SZ Mebin

Komoda Maganda  2d3SZ Mebin
search
  • Komoda Maganda  2d3SZ Mebin
  • Komoda Maganda  2d3SZ Mebin

szerokość: 182 cm wysokość: 63 cm głębokość: 51 cm

Komoda Maganda 2D 3SZ Mebin

OPIS:


Maganda to wyszukana kolekcja mebli do salonu, jadalni i sypialni. Wykonana z elementów z drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej wyróżnia się doskonałym wzornictwem i perfekcyjnym wykończeniem. Jasna kolorystyka dębu naturalnego lub ciemna – orzecha antycznego, podkreślona czarnymi akcentami sprawia, że meble wyróżniają się, a wnętrze nimi wypełnione jest przytulne i eleganckie.
Punkty świetlne LED mocowane na tylnej krawędzi szklanych półek dyskretnie rozświetlają zawartość witryn i komód. Szuflady cicho wysuwają się dzięki mechanizmowi push to open. W kolekcji obecny jest między innymi bogaty wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące i panele TV – maxi i mini. Na specjalną uwagę zasługuje lekki i funkcjonalny regał stojący na książki i dekoracyjne salonowe drobiazgi, a także stoły o różnej wielkości, ława i rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu. 
 
Komoda z kolekcji Maganda  producenta mebli MEBIN  posiada dwoje drzwi pełnych oraz trzy bezuchwytowe szuflady. Podwójne drzwiczki wyposażono w wygodny system otwierania push to open. Wewnątrz znajdziesz dwie półki.  Komoda to mebel, który sprawdzi się jako uzupełnienie wyposażenia salonu lub jadalni. Przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego mebla do przechowywania. Front mebla z litego drewna dębowego ozdobiony został aplikacją z czarnego szkła Lacobel i połączony z korpusem w okleinie naturalnej. Całość dostępna w dwóch wariantach wybarwienia – przyjemnym, naturalnym dębie oraz klimatycznym orzechu antycznym

WYMIARY:

Szerokość: 182 cm
Głębokość:  51 cm
Wysokość:  63 cm

MATERIAŁY:

- front: drewno lakierowane, szkło
- korpusy: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże korpusu: fornir

KOLORYSTYKA:
- Dąb naturalny Lager/ czarny


Miłośników ekologii z pewnością zachęci informacja, iż meble z kolekcji Maganda producenta mebli MEBIN pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

 

Opis

Szerokość
182
Wysokość
63
Głębokość
51
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Maganda Mebin: