Szafka z barkiem 4D Maganda Mebin

Szafka z barkiem  4D Maganda Mebin
search
  • Szafka z barkiem  4D Maganda Mebin
  • Szafka z barkiem  4D Maganda Mebin

szerokość: 121 cm wysokość: 133 cm głębokość: 43 cm

Komoda Maganda 4D z barkiem Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę w sklepie.

OPIS:


Maganda to wyszukana kolekcja mebli do salonu, jadalni i sypialni. Wykonana z elementów z drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej wyróżnia się doskonałym wzornictwem i perfekcyjnym wykończeniem. Jasna kolorystyka dębu naturalnego lub ciemna – orzecha antycznego, podkreślona czarnymi akcentami sprawia, że meble wyróżniają się, a wnętrze nimi wypełnione jest przytulne i eleganckie.
Punkty świetlne LED mocowane na tylnej krawędzi szklanych półek dyskretnie rozświetlają zawartość witryn i komód. Szuflady cicho wysuwają się dzięki mechanizmowi push to open. W kolekcji obecny jest między innymi bogaty wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące i panele TV – maxi i mini. Na specjalną uwagę zasługuje lekki i funkcjonalny regał stojący na książki i dekoracyjne salonowe drobiazgi, a także stoły o różnej wielkości, ława i rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu. 

 Praktyczna szafka z barkiem z kolekcji Maganda to mebel, z którym zaaranżujesz zarówno salon, jak i jadalnię. Wewnątrz znajdziesz mnóstwo miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Wyjątkowy charakter mebla podkreśla front wykonany z litego drewna dębowego. Wraz z korpusem w okleinie naturalnej, dostępny w dwóch niepretensjonalnych, ale zawsze modnych odcieniach – naturalnego dębu i orzecha antycznego. Barek posiada czworo drzwiczek z wygodnym systemem otwierania dotykowego push to open. Na dolnych umieszczono czarną ozdobną aplikację ze szkła Lacobel. Wewnątrz znajdziesz trzy półki szklane i dwie pełne.

WYMIARY:

Szerokość: 121 cm
Głębokość:  43 cm
Wysokość: 133 cm

MATERIAŁY:

- front: drewno lakierowane, szkło
- korpusy: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże korpusu: fornir

KOLORYSTYKA:
- Dąb naturalny Lager/ czarny

Miłośników ekologii z pewnością zachęci informacja, iż meble z kolekcji Maganda producenta mebli MEBIN pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

 

Opis

Szerokość
121
Wysokość
133
Głębokość
43
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Maganda Mebin: