Komoda Maganda 2D Mebin

Komoda Maganda  2D Mebin
search
  • Komoda Maganda  2D Mebin
  • Komoda Maganda  2D Mebin

szerokość: 121 cm wysokość: 46 cm głębokość: 51 cm

Komoda Maganda 2D Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę 

OPIS:


Maganda to wyszukana kolekcja mebli do salonu, jadalni i sypialni. Wykonana z elementów z drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej wyróżnia się doskonałym wzornictwem i perfekcyjnym wykończeniem. Jasna kolorystyka dębu naturalnego lub ciemna – orzecha antycznego, podkreślona czarnymi akcentami sprawia, że meble wyróżniają się, a wnętrze nimi wypełnione jest przytulne i eleganckie.
Punkty świetlne LED mocowane na tylnej krawędzi szklanych półek dyskretnie rozświetlają zawartość witryn i komód. Szuflady cicho wysuwają się dzięki mechanizmowi push to open. W kolekcji obecny jest między innymi bogaty wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące i panele TV – maxi i mini. Na specjalną uwagę zasługuje lekki i funkcjonalny regał stojący na książki i dekoracyjne salonowe drobiazgi, a także stoły o różnej wielkości, ława i rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu.

2-drzwiowa, niewielka komoda z kolekcji Maganda to mebel, który sprawdzi się jako uzupełnienie wyposażenia salonu lub jadalni. Przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego mebla do przechowywania. Front mebla z litego drewna dębowego ozdobiony został aplikacją z czarnego szkła Lacobel i połączony z korpusem w okleinie naturalnej. Całość dostępna w dwóch wariantach wybarwienia – przyjemnym, naturalnym dębie, oraz klimatycznym orzechu antycznym. Podwójne drzwiczki wyposażono w wygodny system otwierania push to open. Wewnątrz znajdziesz dwie półki.

WYMIARY:

Szerokość: 121 cm
Głębokość:  51 cm
Wysokość:  46 cm
 
MATERIAŁY:
- front: drewno lakierowane, szkło
- korpusy: płyta fornirowana lakierowana
- obrzeże korpusu: fornir

KOLORYSTYKA:
- Dąb naturalny Lager/ czarny

Miłośników ekologii z pewnością zachęci informacja, iż meble z kolekcji Maganda producenta mebli MEBIN pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.


 

Opis

Szerokość
121
Wysokość
46
Głębokość
51
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Maganda Mebin: