Komoda 4S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos

  • Promocja
  • -5%
Komoda 4S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
search
  • Komoda 4S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda 4S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda 4S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
  • Komoda 4S Woodline Krem TIFFANY Meble Bos
Elegancka, klasyczna komoda w kolorze Woodline Krem, z czterem pojemnymi szufladami, które posiadają ozdobne listwy wykonane z MDF oraz posiadają funkcjonalne, eleganckie uchwyty metalowe z pewnymi zdobieniami.

Dostępny od ręki

789,00 zł
749,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 749,55 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 94 cm wysokość: 90 cm głębokość: 37 cm

Ilość

Przestrzeń mieszkalna to takie miejsce, gdzie mieszkańcy chcą nabywać siły i czuć się dobrze. Dlatego warto wybierać w aranżacji mieszkania oraz domu dobrze dobrane meble, które spełnią nasze oczekiwania. Takie meble ma producent BOS, np. w kolekcji Tiffany. Takie meble zostały wykonane w nurcie retro, chic, gdzie ważnym elementem jest jasna kolorystyka mebli oraz ujmujący powrót do przeszłości, gdzie starsze nurty przeplatają się w nowoczesnym, minimalistycznym wpływem obecnym w codziennym naszym życiu.
alt
Stosowanie funkcjonalnych mebli w przestrzeni mieszkalnej znacząco odmienia jej rolę. Poprzez zastosowanie komody pokojowe 4S TIFFANY Meble Bos możemy stworzyć wygodne miejsce do przechowywania bielizny osobistej oraz przechowywać takie produkty jak biżuteria, zegarki czy akcesoria sezonowe, gdzie każda czapka, szalik i rękawiczki mają swoje stałe miejsce w domowym zaciszu. Komoda pokojowa 4S Tiffany Meble Bos została wyposażona w cztery pojemne szuflady, które mają zamontowane prowadnice, umożliwiające do końca otwieranie szuflad. Komody retro do salonu Tiffany zostały wyposażone w takie materiały jak płyty wiórowe laminowane w korpusie oraz płyty MDF na frontach oraz w nogach komody.

Komoda pokojowa 4S Tiffany Meble Bos to meble wykonany w kolorze Woodline krem, który wprowadza w pomieszczeniu mieszkalnym wysoką jakość wyposażenia w postaci antycznego miejsca. Meble tego typu przechodzą w danym pomieszczeniu do przeszłości, budujący typowy obraz mebli antycznych w nawiązaniu do nurtu chic, który charakteryzuje się w meblach pewnym ciekawym wzornictwem oraz elementami dekoracyjnymi w nawiązaniu do okresów regencji w krajach brytyjskich. Komody takie można używać również w przestrzeni sypialnianej, jako elementy wyposażenia takiego miejsca, gdzie można przechowywać koce, poduszki, kołdry oraz zbudować domową bieliźniarkę na różnego rodzaju pościel.

Komody do sypialni Tiffany to inwestycja na lata. Meble takie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów o solidnym, mocnym wykończeniu. Można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce do zamieszkania dla kobiet, które kochają mieszkania i domy w ciepłych klimatach chic oraz kochają nawiązywania do czasów dawnych jak retro czy vintage. Komody do sypialni Tiffany można zastosować w domowym zaciszu jako elementy do przechowywania różnych przedmiotów, a dekoracje można w prosty sposób zastosować kiedy mają elementy takie jak malowane drewno, zdobione ramki na zdjęcia, czy elementy szklane lub metalowe w białym wydaniu. Barwa mebli Tiffany w kolorze woodline krem, pozwala na stworzenie przestrzeni jasnej, promiennej, gdzie warto dodawać odpowiednie oświetlenie z lampami również w nurcie retro czy chic.

Komoda do sypialni 4S Tiffany Meble Bos została wyposażona w ozdobne fronty, które mają zamontowane prowadnice, które umożliwiają otwarcie szuflad na całą długość. Fronty w szufladach zostały wyposażone w ozdobne metalowe uchwyty, które można wymieniać oraz pozwalają na wygodne używanie mebli. Komoda taka może mieć zastosowanie domowej bieliźniarki, gdzie produkty do spania mają swoje stałe miejsce. Na komodzie Tiffany Bos można umieścić eleganckie zdobione ramki na zdjęcia, a nad samym blatem powiesić abstrakcyjny obraz czy plakat na całą szerokość komody.

Atuty mebli Tiffany BOS:
  1. Jasna kolorystyka mebli;
  2. Funkcjonalność;
  3. Ozdobne fronty;
  4. Solidna konstrukcja;

Opis

Szerokość
94
Wysokość
90
Głębokość
37
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Mebelbos 5%
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901669934499
MPN
MSBP-035-KOM_4S-058-01

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tiffany Meble Bos: