Komoda Tiziano TZK23B Forte

 • Promocja
 • -15%
Komoda Tiziano TZK23B Forte
search
 • Komoda Tiziano TZK23B Forte
 • Komoda Tiziano TZK23B Forte
 • Komoda Tiziano TZK23B Forte
 • Komoda Tiziano TZK23B Forte
 • Komoda Tiziano TZK23B Forte
Komoda z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZK23B to duża komoda, która z powodzeniem odnajdzie się w nowocześnie zaaranżowanym wnętrzu. Komoda Tiziano jest pojemnym meblem przeznaczonym do wielu wnętrz, jak na przykład salon, pokój dzienny i jadalnia. Tiziano TZK23B Forte dostępna jest w eleganckim dekorze Dębu Antycznego, który idealnie odwzorowuje strukturę i usłojenie drewna. Dekor Dębu Antycznego fantastycznie łączy się z frontami dostępnymi w beżowym połysku. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi nowoczesnymi meblami z kolekcji Forte Tiziano w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.
2 049,00 zł
1 741,65 zł Zniżka 15%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 741,65 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 193 cm wysokość: 91 cm głębokość: 44 cm

Ilość

Komoda Tiziano TZK23B Forte

Kolekcja Tiziano od producenta Forte Meble to kolekcja nowoczesnych mebli dedykowana do salonu, pokoju dziennego, oraz do jadalni. Tiziano Forte jest systemem mebli stanowiących miłą odmianę i kontrast dla nudnych, przewidywalnych wnętrz. Meble zachwycają przemyślanym połączeniem dwóch dekorów zestawionych ze sobą na zasadzie kontrastu. Zjawiskowy dębowy odcień mebli Tiziano z charakterystyczny rysunkiem drewna tworzy perfekcyjną parę z beżowym dekorem o wysokim połysku. Błyszczące beżowe fronty z zaokrąglonymi krawędziami zostały osadzone w szerokich listwach bocznych korpusów. Na uwagę zasługują również podświetlane w standardzie uchwyty, które wykonane zostały w formie ryflowanych listew. Bryły z kolekcji Tiziano od producenta Meble Forte zostały wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej wykończonej folią i laminatem, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację. Za komfort użytkowania mebli Forte odpowiadają prowadnice szuflad oraz zawiasy drzwi wyposażone w cichy domyk. W skład kolekcji Tiziano wchodzą takie elementy jak: szafka RTV, komoda, witryna, niska szafa, stół i półka. Niebanalna konstrukcja brył Forte powoduje, że tchną one we wnętrza jadalni lub salonu unikalny charakter. Meble Tiziano to najlepszy wybór dla osób, które lubią wyróżniać się nietypową aranżacją wnętrza.

alt

Komoda z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZK23B to duża komoda, która z powodzeniem odnajdzie się w nowocześnie zaaranżowanym wnętrzu. Komoda Tiziano jest pojemnym meblem przeznaczonym do wielu wnętrz, jak na przykład salon, pokój dzienny i jadalnia. Tiziano TZK23B Forte dostępna jest w eleganckim dekorze Dębu Antycznego, który idealnie odwzorowuje strukturę i usłojenie drewna. Dekor Dębu Antycznego fantastycznie łączy się z frontami dostępnymi w beżowym połysku. Eleganckie błyszczące beżowe fronty nowoczesnej komody Tiziano Forte zostały osadzone w szerokich listwach bocznych korpusów. Szerokie listwy nadają komodzie masywności. Ozdobne ryflowane listwy pełnią rolę uchwytów. Komoda z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZK23B została dopełniona oświetleniem, które jest dostępne w standardzie wyposażenia. Komoda Forte została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej wykończonej folią i laminatem, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację. Bogate wnętrze komody Tiziano zawiera aż sześć przestronnych półek, w których w sposób bezpieczny możemy przechowywać przedmioty codziennego użytku. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi nowoczesnymi meblami z kolekcji Forte Tiziano w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.

Wymiary:
 

Szerokość: 193 cm

Głębokość: 44 cm

Wysokość: 91 cm
 

Wykonanie:

 • Płyta meblowa okleinowana folią
 • Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce
 • Subtelne zaokrąglenia
 • Produkt nowy, oryginalnie zapakowany
 • Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie
Kolorystyka/wybarwienie:
 • Dąb Antyczny / Biały połysk

Opis

Szerokość
193
Wysokość
91
Głębokość
44
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
brak
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
kolonialny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tiziano Forte: