Witryna Theo THW-2P Restol

  • Promocja
  • -3%
Witryna Theo THW-2P Restol
search
  • Witryna Theo THW-2P Restol
  • Witryna Theo THW-2P Restol
  • Witryna Theo THW-2P Restol

Nowoczesna, oszklona witryna pokojowa wykonana w kolorze białym oraz dębu riviera. Produkt do postawienia w salonie oraz w jadalni. Miejsce do eksponowania dekoracji. 

1 247,00 zł
1 209,59 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 209,59 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 102 cm wysokość: 149 cm głębokość: 43 cm

Ilość

Meble Restol to w dużej mierze nowoczesne meble pokojowe, które wprowadzają ład i porządek w przestrzeni mieszkalnej. Ułatwiają organizację w przechowywaniu przedmiotów, zarówno ubrań jak i elementów dekoracyjnych. Producent Restol wytworzył ciekawą kolekcję jasnych, ale nowoczesnych mebli typu THEO, gdzie ważnym czynnikiem jest oryginalny, modernistyczny design oraz kolorystyka i zastosowanie w poszczególnych produktach szkła hartowanego. Meble takie posiadają w swoim asortymencie zarówno funkcjonalne szafy na ubrania jak i witryny. Wszystkie meble pakowane są w paczki i przeznaczone do samodzielnego montażu.

Witryna THEO THW-2P Restol jest produktem do postawienia w salonie, w jadalni lub w przedpokoju. Elegancki produkt, gdzie przy produkcji korpusu wykorzystano wysokogatunkową, solidną płytę wiórową z laminatem. W części frontowej mamy wykorzystane płyt MDF z okleiną PCV oraz dekorami w postaci szklanej szyby. Witryna pokojowa THEO posiada, w części wewnętrznej, aż 6 pojemnych półek wykonanych ze szkła. W takim miejscu można zamontować dodatkowo oświetlenie NEO-9 w kolorze ciepłej bieli. Takie oświetlenie można również zamontować w górnej części wieńca witryny.

Witryna pokojowa Theo THW-2P Restol jest produktem otwieranym prawostronnie. Kolorystyka jaka została użyta to połączeniu bieli oraz dębu riviera. Fronty zostały wykonane w kolorze białym z połyskiem, natomiast korpus w kolorze dębu. Produkt dobry do zastosowania w pomieszczeniu z jasnym oświetleniem led. Pozwala to na stworzenie wygodnego miejsca, do eksponowania produktów szklanych oraz elementów z metalu. Witryna przeznaczona do postawienia w salonie, ale również może mieć swoje miejsce w jadalni.

Miejsce do spożywania posiłków jak jadalnia jest łącznikiem pomiędzy kuchnią a pokojem dziennym. Tutaj rodzina spotyka się na wspólnych posiłkach, a także osoby dorosłe mogą pracować. Jadalnia jest miejscem, gdzie można postawić witrynę pokojową typu THEO THW-2P Restol. W jadalni obszar w części szklanej może posłużyć jako miejsce do postawienia elementów zrobionych ze szkła lub kryształu jak kieliszki, szklanki czy serwisy kawowe..

Meble do jadalni powinny cechować elegancka, wysoka jakość wykonania i wytrzymałość. Warto w takich meblach ukierunkować się na daną stylizację. Meble Theo to produkty nowoczesne, z elementami kolorystyki drewnianej, która wpływa na wizerunek mieszkań i domów. Meble Theo są produktami łatwymi w utrzymaniu porządku, elegancko wprowadzającym w przestrzeni ład i porządek. Meble Theo to produkty idealne do budowania przyjemnie wyglądającego miejsca, gdzie ma ochotę się mieszkać przez wiele lat. Produkty, które w kolekcji posiadają zarówno witryny pokojowe jak i szafki RTV.

Meble Restol to produkty, które znacząco zmieniają wizerunek domów i mieszkań. Wprowadzają ład w nich i porządek, mają wizerunek wygodnych, ale eleganckich produktów, które mogą w danym pomieszczeniu zostać na wiele lat. Idealne produkty do tworzenia nowoczesnych wnętrz i przyjemnych miejsc, gdzie dzieci mogą rozwijać się i dorastać. Meble Restol to produkty eleganckie, wprowadzające w przestrzeni mieszkalnej dobrą, wygodną organizację. Meble Restol przeznaczone są do nowoczesnych domów i mieszkań, gdzie ważnym czynnikiem jest oświetlenie.

Atuty mebli Restol:

  1. Nowoczesność;
  2. Ergonomia;
  3. Elastyczność;
  4. Prostota;

Opis

Szerokość
102
Wysokość
149
Głębokość
43
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
THW-2P

Zobacz również inne produkty z kolekcji Theo Restol: