Witryna Theo THW-1P Restol

  • Promocja
  • -3%
Witryna Theo THW-1P Restol
search
  • Witryna Theo THW-1P Restol
  • Witryna Theo THW-1P Restol
  • Witryna Theo THW-1P Restol

Wysoka, elegancka witryna pokojowa do stosowania w jasnych pomieszczeniach. Wyposażona została w pojedyncze drzwi ze szklaną szybą, wykonaną ze szkła hartowanego. 

Dostępny od ręki

1 176,00 zł
1 140,72 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 140,72 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 64 cm wysokość: 197 cm głębokość: 43 cm

Ilość

Funkcjonalne białe meble wprowadzają duże zmiany w wizerunku pomieszczenia. Takie meble mają wiele ciekawych aspektów do zaoferowania, nie tylko w sposób wizualny, ale przede wszystkim organizacyjnym. Meble Restol stworzyły nowoczesne meble pokojowe typu Theo, wykorzystujące kolory biały i dąb riviera w procesach aranżacyjnych. Kolekcja Theo została wyposażona w dużą ilość szaf oraz witryn pokojowych. Przydatne meble, które potrafią stworzyć wygodne miejsce do życia w domowym zaciszu.

Kolekcja Theo wykonana została z wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych w korpusie w barwie dąb riviera. Witryna Theo THW-1P Restol jest produktem wysokim, posiadającym jedne drzwi otwierane prawostronnie. Witryna ta posiada wbudowaną we froncie szybę, wykonaną ze szkła hartowanego. Meble Theo tworząc ciekawą wizualizację w przestrzeni. Korzystając z witryn Theo możemy stworzyć modernistyczne wnętrze w prostej formie, gdzie ważnym elementem wyposażenie są same meble jak i dodane do nich oświetlenie. W przypadku witryny THEO THW-P Restol można za dodatkową opłatą zamontować oświetlenie wewnątrz szklanej części typu LED NEO-9.

Witryna pokojowa Theo THW-1P Restol została wyposażona w części oszklonej w półki szklane, można w takim miejscu postawić dekoracje również ze szkła, zamontować delikatne lustro, które wspomoże oświetlenie, nad przestrzeni elegancji, głębi i większej tajemniczości. Witryna pokojowa Theo jest produktem przeznaczonym do salonu lub jadalni. Można w nim przechowywać dużą ilość przedmiotów, które wprowadzają ciekawą aranżację.

W jadalni można postawić witrynę pokojową jako dodatek do wyposażenia, gdzie można przechowywać naczynia związane z piciem i jedzeniem. W witrynie THEO THW-1P można przechowywać kubki, szklanki i talerze deserowe. Produkt dobrze przygotowany do wieloletniego używania. Przydatny w użyciu, pakowany w paczkach do samodzielnego montażu. Witryny pokojowe w jadalni mają częste zastosowanie, idealnie sprawdzają się w dużych mieszkaniach i domach.

Meble pokojowe również powinny zostać dobierane starannie, aby wprowadzić w przestrzeni więcej komfortu, niestandardowych rozwiązań, a także wspomóc jego organizację. Meble pokojowe jak witryny czy szafy powinny pochodzić z jednej kolekcji, dlatego warto dobierać meble Theo, tutaj znajduje się bogata baza witryn pokojowych, wykonanych według najnowszych standardów produkcyjnych. Witryny Theo są proste w utrzymaniu czystości, można z ich udziałem budować praktyczny dom.

Witryny pokojowe mają również zastosowanie w branży hotelarskiej, jako sposób na organizowanie przestrzeni w pokojach dla gości. Hotele i miejsca noclegowe o podwyższonym standardzie potrzebują mebli wyjątkowych, dlatego warto inwestować w meble Theo Restol. Meble w kolekcji THEO umożliwiają budowanie pomieszczeń w stylu skandynawskim, gdzie ważnym elementem jest jasna, neutralna kolorystyka, a także umiejętność tak dekorowania przestrzeni, aby wprowadzać przytulność z użyciem miękkich tkanin oraz dodatków w postaci świec, wazonów z kwiatami czy świeczników.

Restol to znany i doceniany producent mebli, z wykorzystaniem zarówno w pokoju dziennym, jak również w biznesie oraz w pokoju młodzieżowym. Bogactwo kolekcji ułatwia podjęcie decyzji w jakie meble zainwestować i zbudować idealny dom, gdzie warto tworzyć historię swojej rodziny.

Atuty mebli Restol:

  1. Elegancja;
  2. Prostota;
  3. Ergonomia;
  4. Elastyczność;

Opis

Szerokość
64
Wysokość
197
Głębokość
43
Wykończenie
połysk
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
THW-1P

Zobacz również inne produkty z kolekcji Theo Restol: