Witryna HUD HUDV711 Forte

Witryna HUD HUDV711 Forte
search
 • Witryna HUD HUDV711 Forte
 • Witryna HUD HUDV711 Forte
 • Witryna HUD HUDV711 Forte
 • Witryna HUD HUDV711 Forte
 • Witryna HUD HUDV711 Forte

Witryna z industrialnej kolekcji Hud od producenta Forte Meble – model HUDV711 to niezbędny element wyposażenia niewielkiej jadalni lub salonu. Witryna Hud dzięki swojej zgrabnej i smukłej formie nie zajmuje w pomieszczenie wiele miejsca, a jednocześnie w sposób efektowny podkreśla jego piękno. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi modernistycznymi meblami z kolekcji Hud, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach do samodzielnego montażu.    

1 469,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 69 cm wysokość: 199 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Witryna HUD HUDV711 Forte

 

Kolekcja mebli Hud od producenta Meble Forte, to linia modernistycznych brył, które zaakcentują każde pomieszczenie salonowe. Meble Hud charakteryzują się oryginalnym wybarwieniem w postaci naturalnego Dębku Klepkowego z odcieniem ciemnoszarego betonu. Charakterystyczna kolorystyka mebli Forte podkreśla industrialny design oferty, a także wprowadza surowy wizerunek. Formy mebli z kolekcji Hud zaakcentowane zostały dzięki zastosowaniu metalowych uchwytów oraz stylizowanych nóżek w czarnym kolorze. Metalowa rama w geometryczno-industrialnej formie fantastycznie komponuje się z oryginalnymi uchwytami. System Hud od Forte to funkcjonalne regały, szafki, obszerne biurko, które pomogą stworzyć komfortową przestrzeń do pracy, jak i do wypoczynku. Oferta od producenta Meble Forte wprowadza naturalność do wnętrza salonu lub jadalni. Kolekcja Hud to duża pojemność przechowywania, która zapewnia komfortową segregację rzeczy i elementów garderoby. Kolekcja mebli Hud od producenta Meble Forte została wykonana z wysokiej jakości materiałów, która gwarantuje wieloletnią satysfakcję z zakupów. Prestiż serii mebli Hud podnosi nietuzinkowa kompozycja szuflad i wnęk w ciemnym wybarwieniu. W skład kolekcji Hud od producenta Forte Meble wchodzą bryły głównie do salonu lub witryny, takie jak funkcjonalna szafka RTV, przestronne komody i witryny, biurko oraz stół.

alt

Witryna z industrialnej kolekcji Hud od producenta Forte Meble – model HUDV711 to niezbędny element wyposażenia niewielkiej jadalni lub salonu. Witryna Hud dzięki swojej zgrabnej i smukłej formie nie zajmuje w pomieszczenie wiele miejsca, a jednocześnie w sposób efektowny podkreśla jego piękno. Witryna z kolekcji Hud od Forte posiada jednodrzwiowy front, który został częściowo oszklony. We wnętrzu wysokiej witryny zostały umieszczone cztery ustawne półki, które zostały wykonane z płyty. Industrialna witryna HUDV711 to bryła wykończona w nowoczesnym stylu, charakteryzująca się oryginalnym wybarwieniem. Front i korpus witryny z industrialnej kolekcji Hud od producenta Forte Meble wykonano w dekorze naturalnego Dębu Klepkowego, który doskonale współgra i komponuje się z przestronnym wnętrzem witryny Forte w dekorze surowego, ciemnoszarego betonu. Ponadto wnętrze bryły można wyróżnić za pomocą zaopatrzenia witryny Forte Meble w oświetlenie, dostępne za dodatkową opłatą. Charakter i loftowy design witryny HUDV711 został podkreślony dzięki zastosowaniu metalowej, czarnej ramy w industrialnym wydaniu. Witryna Hud wykonano z płyty wiórowej okleinowanej folią, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi modernistycznymi meblami z kolekcji Hud, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach do samodzielnego montażu.

Wykonanie:

 • Wysokiej jakości płyta meblowa
 • Industrialny charakter brył
 • Mocna konstrukcja
 • Duża pojemność przechowywania
 • Ciekawe połączenie kolorystyczne
 • Dekoracyjne i praktyczne uchwyty
 • Meble do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie

 

Kolorystyka:

 • C791 – Beton Ciemnoszary / Dąb Klepkowy

Opis

Szerokość
69
Wysokość
199
Głębokość
41
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Wykończenie
mat
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
loftowy
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hud Forte: