Stół HUD HDT403 Forte

Stół HUD HDT403 Forte
search
 • Stół HUD HDT403 Forte
 • Stół HUD HDT403 Forte
 • Stół HUD HDT403 Forte
 • Stół HUD HDT403 Forte

Stół z industrialnej kolekcji Hud od producenta Meble Forte – model HDT403 jest niezbędnym elementem wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdej, modnie urządzonej jadalni. Stół z kolekcji Hud charakteryzuje się prostą formą, stół HDT403 od marki Forte Meble posiada prosty kształt. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi modernistycznymi meblami z kolekcji Hud, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach do samodzielnego montażu.

1 099,00 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 166 cm wysokość: 77 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Stół HUD HDT403 Forte

Kolekcja mebli Hud od producenta Meble Forte, to linia modernistycznych brył, które zaakcentują każde pomieszczenie salonowe. Meble Hud charakteryzują się oryginalnym wybarwieniem w postaci naturalnego Dębku Klepkowego z odcieniem ciemnoszarego betonu. Charakterystyczna kolorystyka mebli Forte podkreśla industrialny design oferty, a także wprowadza surowy wizerunek. Formy mebli z kolekcji Hud zaakcentowane zostały dzięki zastosowaniu metalowych uchwytów oraz stylizowanych nóżek w czarnym kolorze. Metalowa rama w geometryczno-industrialnej formie fantastycznie komponuje się z oryginalnymi uchwytami. System Hud od Forte to funkcjonalne regały, szafki, obszerne biurko, które pomogą stworzyć komfortową przestrzeń do pracy, jak i do wypoczynku. Oferta od producenta Meble Forte wprowadza naturalność do wnętrza salonu lub jadalni. Kolekcja Hud to duża pojemność przechowywania, która zapewnia komfortową segregację rzeczy i elementów garderoby. Kolekcja mebli Hud od producenta Meble Forte została wykonana z wysokiej jakości materiałów, która gwarantuje wieloletnią satysfakcję z zakupów. Prestiż serii mebli Hud podnosi nietuzinkowa kompozycja szuflad i wnęk w ciemnym wybarwieniu. W skład kolekcji Hud od producenta Forte Meble wchodzą bryły głównie do salonu lub witryny, takie jak funkcjonalna szafka RTV, przestronne komody i witryny, biurko oraz stół.

alt


   

Stół z industrialnej kolekcji Hud od producenta Meble Forte – model HDT403 jest niezbędnym elementem wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdej, modnie urządzonej jadalni. Stół z kolekcji Hud charakteryzuje się prostą formą, stół HDT403 od marki Forte Meble posiada prosty kształt. Industrialny stół został wzbogacony jedynie ciemną, geometryczną podstawą w formie minimalistycznej metalowej ramy w czarnym kolorze. Blat stołu Forte Meble posiada wyraźnie zaznaczoną strukturę drewna. To funkcjonalny mebel z kolekcji Hud, który został wyposażony w dwie praktyczne szufladki ukryte pod spodem. Stół Hud to oryginalna i nowoczesna propozycja, dzięki której jadalnia stanie się niezwykle interesująca i innowacyjna. Stół Forte HDT403 został wykonany z płyty wiórowej okleinowanej folią. Dla większego komfortu użytkowania stół do jadalni z industrialnej kolekcji Hud od producenta Forte Meble został wyposażony w prowadnice kulkowe. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi modernistycznymi meblami z kolekcji Hud, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach do samodzielnego montażu.

Wykonanie:

 • Wysokiej jakości płyta meblowa
 • Industrialny charakter brył
 • Mocna konstrukcja
 • Duża pojemność przechowywania
 • Ciekawe połączenie kolorystyczne
 • Dekoracyjne i praktyczne uchwyty
 • Meble do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie

 

Kolorystyka:

 • C791 – Beton Ciemnoszary / Dąb Klepkowy

Opis

Szerokość
166
Wysokość
77
Głębokość
90
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Forte 30%
Styl
loftowy
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hud Forte: