Regał HUD HUDR423 Forte

 • Promocja
 • -5%
Regał HUD HUDR423 Forte
search
 • Regał HUD HUDR423 Forte
 • Regał HUD HUDR423 Forte
 • Regał HUD HUDR423 Forte
 • Regał HUD HUDR423 Forte
 • Regał HUD HUDR423 Forte
 • Regał HUD HUDR423 Forte

Regał z industrialnej kolekcji Hud od producenta Meble Forte – model HUDR423 jest nieodłącznym elementem wyposażenia pokoju dziennego, salonu lub jadalni. Regał Hud to stylowy mebel, który został zaprojektowany w oryginalnej formie, i który pozwoli na wyeksponowanie różnych rzeczy oraz schowanie pozostałych produktów – mniej atrakcyjnych wizualnie. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi modernistycznymi meblami z kolekcji Hud, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach do samodzielnego montażu.        

1 349,00 zł
1 281,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 079,20 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 94 cm wysokość: 152 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Regał HUD HUDR423 Forte

 

Kolekcja mebli Hud od producenta Meble Forte, to linia modernistycznych brył, które zaakcentują każde pomieszczenie salonowe. Meble Hud charakteryzują się oryginalnym wybarwieniem w postaci naturalnego Dębku Klepkowego z odcieniem ciemnoszarego betonu. Charakterystyczna kolorystyka mebli Forte podkreśla industrialny design oferty, a także wprowadza surowy wizerunek. Formy mebli z kolekcji Hud zaakcentowane zostały dzięki zastosowaniu metalowych uchwytów oraz stylizowanych nóżek w czarnym kolorze. Metalowa rama w geometryczno-industrialnej formie fantastycznie komponuje się z oryginalnymi uchwytami. System Hud od Forte to funkcjonalne regały, szafki, obszerne biurko, które pomogą stworzyć komfortową przestrzeń do pracy, jak i do wypoczynku. Oferta od producenta Meble Forte wprowadza naturalność do wnętrza salonu lub jadalni. Kolekcja Hud to duża pojemność przechowywania, która zapewnia komfortową segregację rzeczy i elementów garderoby. Kolekcja mebli Hud od producenta Meble Forte została wykonana z wysokiej jakości materiałów, która gwarantuje wieloletnią satysfakcję z zakupów. Prestiż serii mebli Hud podnosi nietuzinkowa kompozycja szuflad i wnęk w ciemnym wybarwieniu. W skład kolekcji Hud od producenta Forte Meble wchodzą bryły głównie do salonu lub witryny, takie jak funkcjonalna szafka RTV, przestronne komody i witryny, biurko oraz stół.

alt


Regał z industrialnej kolekcji Hud od producenta Meble Forte – model HUDR423 jest nieodłącznym elementem wyposażenia pokoju dziennego, salonu lub jadalni. Regał Hud to stylowy mebel, który został zaprojektowany w oryginalnej formie, i który pozwoli na wyeksponowanie różnych rzeczy oraz schowanie pozostałych produktów – mniej atrakcyjnych wizualnie. Minimalistyczna bryła Hud od marki Forte Meble zawdzięcza swój efektowny wygląd, dzięki zastosowaniu czarnych, metalowych, geometrycznych nóżek oraz dzięki naturalnemu wybarwieniu. Industrialny regał HUDR423 stanowi połączenie surowego dekoru betonu z subtelnym i naturalnym dekorem Dębu Klepkowego. Modernistyczny regał  to solidna konstrukcja, która zapewnia swoim odbiorcom długoletnią satysfakcję z zakupu. Regał wykonano z wysokiej jakości płyty meblowej. Do zagospodarowania zyskujemy trzy ofrontowane oraz aż siedem otwartych i przestronnych wnęk. Pojemne półki regału Hud od producenta Forte Meble znacznie ułatwią segregację dokumentów, podręcznych akcesoriów oraz ulubionych dekoracji. Obciążenie blatu wynosi aż do 20 kg! Regał Hud w połączeniu z pozostałymi bryłami z tej samej kolekcji stworzy efektowne wnętrze. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi modernistycznymi meblami z kolekcji Hud, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach do samodzielnego montażu.

Wykonanie:

 • Wysokiej jakości płyta meblowa
 • Industrialny charakter brył
 • Mocna konstrukcja
 • Duża pojemność przechowywania
 • Ciekawe połączenie kolorystyczne
 • Dekoracyjne i praktyczne uchwyty
 • Meble do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie

 

Kolorystyka:

 • C791 – Beton Ciemnoszary / Dąb Klepkowy

Opis

Szerokość
94
Wysokość
152
Głębokość
42
Wykończenie
mat
Ilość półek
6
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 10%
Forte 15%
Forte 30%
Styl
loftowy
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hud Forte: