Blanco 23 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Wieszak ML Meble

Blanco 23 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Wieszak ML Meble
search
  • Blanco 23 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Wieszak ML Meble
  • Blanco 23 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Wieszak ML Meble
  • Blanco 23 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Wieszak ML Meble
  • Blanco 23 Sosna Śnieżna Mdf New Grey Wieszak ML Meble
Prosty minimalistyczny produkt do przechowywania odzieży wierzchniej w przedpokoju. Nowoczesny wieszak w kolorze sosna śnieżna, który warto zamontować do jasnych pomieszczeń, w atrakcyjnej cenie. 
239,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 40 cm wysokość: 136 cm głębokość: 20 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Wysokiej jakości meble do przestrzeni mieszkalnej pod nazwą Blanco całkowicie mogą odmienić wizerunek twojego pomieszczenia, niezależnie czy chodzi o pokój dzienny, sypialnie czy przedpokój. W ostatnim przypadku mamy do czynienia z wyjątkowym miejscem, gdzie pomimo pozorów często zaniedbywanym przez mieszkańców. ML Meble Blanco stworzyło niestandardową kolekcję jasnych mebli i dodatków do wnętrz również tych do organizowania przestrzeni w przedpokoju. W tej kolekcji znajdują się szafy do korytarza, eleganckie półki do powieszenia na ścianie oraz funkcjonalne wieszaki na ubrania.
alt
Wieszak na ubrania Blanco 23 ML Meble to znakomity produkt do powieszenia na ścianie, np. w miejscu na szafką na buty lub jako jednostka samodzielna. Produkt został wykonany z płyty meblowej o jasnej barwie Sosna śnieżna. W jej dolnej części znajduje się pasek poziomy o ciemnej barwie New Grey. Wieszak na ubrania to idealny sposób na przechowywanie odzieży wierzchniej zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym. W sposób prosty można stworzyć wygodne miejsce do odkładania kurtek i płaszczy niezależnie od powierzchni. Górna część wieszaka posiada małą półkę, na akcesoria sezonowe oraz trzy bolce, do wieszania odzieży.

Wieszak na ubrania Blanco 23 ML Meble ma nowoczesny design, ale jest produktem stworzonym w prostym wydaniu. Idealny produkt dla zwolenników minimalizmu w pomieszczeniu, gdzie ukierunkowanie idzie na jakość danego produktu, a niekoniecznie ilość jaką można przechowywać w pomieszczeniu. Wieszaki na ubrania są dość proste w montażu, dostarczane w paczce do instalacji na ścianie. Taki wieszak jest znakomity dodatkiem, do pomieszczeń gdzie nie można zamontować dużej szafy lub jako dodatek, gdzie chcemy odkładać produkty do ubrania z chwilą przyjścia do domu. Wieszaki na ubrania Blanco 23 ML Meble można powiesić zarówno w dużym korytarzu w domu, mieszkaniu jak i w miejscu publicznym.

Coraz więcej miejsc publicznych stawia na nowoczesny wygląd mebli używanych w innych lokalach, dotyczy do zawodów związanych z urodą, medycyną, czy biznesem biurowym. Takie wieszaki na ubrania Blanco np. w prywatnym gabinecie medycznym mogą posłużyć jako element dla garderoby potencjalnych pacjentów. Takie wieszaki znacząco wpływają na poprawę jakości obsługi przyjmowania pacjentów. Wieszaki do ubrań Blanco występują jeszcze w innej wersji kolorystycznej, ale jest to alternatywny model.

Stosowanie nowoczesnych dodatków do pomieszczeń mieszkalnych, znacząco wpływa na jakość użytkowania zarówno miejsca publicznego jak i mieszkania czy domów. Takie dodatki pomimo skromnego wyglądu ułatwiają niejedną czynność wykonywaną w danych pomieszczeniach. Stosowanie wieszaków na ubrania w białym lub ciemnym kolorach odmieniają wizerunek niejednego pomieszczenia, które znacząco poprawia wygląd danego miejsca, a przy tym zyskuje organizacyjność i funkcjonalność danego pomieszczenia. ML Meble to znany producent mebli, tworzący zestawy niestandardowych mebli modułowych, w których skład wchodzą białe meble Blanco.

ML Meble posiadają kilka ciekawych elementów tego typu również w innych kolekcjach. Warto zapoznać się zarówno z meblami pokojowymi Blanco jak i wersjami alternatywnymi. Produkty takie odmienia niejeden dom.

Atuty mebli ML:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Ergonomia;
  3. Funkcjonalność;
  4. Prostota;

Opis

Szerokość
40
Wysokość
136
Głębokość
20
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
1BLAN23-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Blanco ML Meble: