Vento Gc-80/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Dąb Miodowy Halmar
search
  • Vento Gc-80/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Dąb Miodowy Halmar
  • Vento Gc-80/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Dąb Miodowy Halmar
  • Vento Gc-80/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Dąb Miodowy Halmar

Vento Gc-80/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Dąb Miodowy Halmar

Szafka kuchenna do powieszenia na ścianę w kolorze frontów: dąb miodowy. Szafka została wyposażona w dwa fronty, zamykane metalowych uchwytem z zamontowanym mechanizmem cichego domykania. Szafka posiada w części wewnętrznej ociekacz na naczynia.

Dostępny od ręki

422,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 72 cm wysokość: 80 cm głębokość: 30 cm

Ilość

Nowoczesne meble do kuchni cechuję duża funkcjonalność oraz ergonomiczne miejsce do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, zarówno w meblach w poniższym położeniu jak i wyższym. Meble Halmar stworzyły nowoczesne, designerskie i praktyczne meble do kuchni pod nazwą Vento, gdzie mamy do dyspozycji produkty meblowe, gdzie można zbudować wygodne miejsce do organizacji i przechowywania naczyń kuchennych oraz różnego rodzaju talerzy. Meble kuchenne Vento zostały przeważnie wykonane z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej oraz na frontach zastosowano wykończenie MDF.

Szafka kuchenna górna z ociekaczem Vento Gc-80/72 Halmar została wyposażona w różne fronty kolorystyczne do wyboru. W obecnej wersji mamy do dyspozycji kolor dębu miodowego o ciekawym kontrastowej barwie. Korpus szafki kuchennej Vento został wykonany z płyty wiórowej laminowanej w kolorze białym. Fronty szafki posiadają metalowe uchwyty oraz na frontach zastosowano wysoki połysk. Szafka kuchenne wisząca górna Vento Gc 80/72 została wyposażona w ociekacz i służy jako miejsce do przechowywania naczyń po wyciągnięciu ze zmywarki.

Szafka do kuchni górna z ociekaczem Vento Gc 80/72 Halmar to produkt meblowy do zastosowania zarówno w mniejszych, jak i większych kuchniach. Forma jaka jest prezentowana w danym zestawie kuchennym jest prosta, ale nowoczesna, wprowadza optycznie większy zakres w przestrzeni. Szafki kuchenne Vento Hamlar to meble do kuchni przeznaczone do samodzielnego montażu. Korpus szafki posiada grubość płyty laminowanej 16 mm.

Z meblami kuchennymi Vento Halmar można stworzyć również na przestrzeni salonu z aneksem kuchennym, całkiem przyjemne miejsce do gotowania i spożywania posiłków. Szafki kuchenne Vento GC-80/72 posiadają dwa fronty otwierane na zewnątrz. Posiadają mechanizm cichego domykania. Szafki do kuchni to element niezbędny, aby zorganizować komfortowo miejsce do obowiązków związanych z gotowaniem. Szafki kuchenne Vento Halmar można wykorzystywać w jasnych pomieszczeniach, gdzie jest dużo światła. Wspomniana szafka kuchenna górna z ociekaczem została wyposażona w kilka wersji kolorystycznych w zależności od wyboru i zapotrzebowania. Dominujący w danym modelu dąb miodowy, nadaje pomieszczeniu ciepłego wizerunku, przez co przebywanie w obecności takich mebli to sama przyjemność.

Szafki do kuchni w jasnych kolorach przeważnie mają to do siebie, że wprowadzają optycznie większą przestrzeń zarówno w kuchni jak i w pokojach z aneksem kuchennym. Meble do kuchni Vento to nowoczesne, praktyczne meble do zastosowania w tworzeniu praktycznej kuchni, gdzie każdy przedmiot ma swoje stałe miejsce. Idealne rozwiązanie dla domu z ciekawym miejscem do gotowania. Meble kuchenne Halmar mają jeszcze jedną ciekawą cechę - posiadają wysoką jakość w przystępnej cenie.

Meble kuchenne Vento posiadają w swoim zestawieniu zarówno szafki górne jak i dolne. Można z ich udziałem stworzyć ciekawą przestrzeń, gdzie można odpowiednio pomieścić ociekacz jaki i piekarni.

Halmar jest producentem danej kolekcji Vento, gdzie pozwala on tworzyć różnego rodzaju kolekcje mebli kuchennych jak i do salonu.

Meble kuchenne Vento przeznaczone są do samodzielnego montażu, według załączonej prostej instrukcji do każdego mebla.

Atuty mebli Vento:

Nowoczesny design;
Duży wybór kolorów mebli kuchennych;
Prostota;
Wygoda;

Opis

Szerokość
72
Wysokość
80
Głębokość
30
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :