Hyga 01 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble

Hyga 01 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble
search
  • Hyga 01 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble
  • Hyga 01 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble
  • Hyga 01 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble
Ergonomiczna, elegancka szafka na buty do zastosowania w przedpokoju mieszkania urządzonego w nowoczesnym, designerskim stylu. Produkt wysokiej jakości, w dobrej przyjemnej cenie. 
329,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 50 cm wysokość: 47 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Przedpokój to miejsce w mieszkaniu i domu, które często jest zaniedbywanie, a jednak takie miejsce jest pierwszym pomieszczeniem po przekroczeniu progu drzwi. Przedpokój jest miejscem, gdzie często przechowuje się odzież wierzchnią, akcesoria zimowe oraz buty. ML Meble stworzyło funkcjonalną kolekcję mebli w postaci uzupełnienia pomieszczeń o pewne elementy, które usprawniają organizację w danym miejscu jak np. szafki na obuwie, czy wieszaki na ubrania, które poprawiają jakość danego miejsca, zwłaszcza w przedpokoju.
alt
Szafka na buty Hyga 01 ML Meble to produkt występujący w mieszance kolorów śnieżna sona oraz antracyt. Wspomniana szafka posiada zamykany front, za którym znajduje się półka i wnęka do przechowywania obuwia. Szafka na obuwie to produkt, który ułatwia zapanowanie nad bałaganem związanym z butami w przedpokoju i korytarzu. Mamy stałe miejsce na buty, które używamy na co dzień lub sezonowo. Wspomniana szafka na buty jest elegancka, drobna, ale dość pojemna, pasuje do pomieszczeń jasnych, gdzie mamy elementy białych ścian oraz dodatków w barwach srebra oraz szarości.

Szafka na obuwie Hyga 01 ML Meble to produkt wykonany z płyt meblowych wysokich jakości, na szafkę można postawić delikatną ozdobę z wikliny czy drewna. Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniach jak kawalerka, czy mieszkanie o mniejszym metrażu. Idealnie sprawdza się w przedpokoju w mieszkaniach z aneksem kuchennym. Idealne uzupełnienie i organizacja w przedpokoju dla osób, które kochają czystość i zorganizowaną przestrzeń.

Szafka na buty to rodzaj produktów, które są dodatkami do pomieszczeń, ale bardzo usprawniają utrzymanie porządku w domu. Poza tym takie szafki można wykorzystywać w miejscach pracy oraz szkołach. ML Meble Hyga to produkt przeznaczone do uzupełnienia przestrzeni mieszkalnej w przedpokoju, gdzie można przechowywać buty, ubrania wierzchnie. W skład kolekcji wchodzą szafki na obuwie, wieszaki na ubrania oraz eleganckie lustro. Kolorystyka mebli naturalna, jasna, wprowadzająca większą przestrzeń optyczną przez użycie koloru śnieżnej sosny.. Nad szafką na buty można zamontować wieszak z tej samej kolekcji albo lustro lub lampkę ledową.

Organizacja przedpokoju jest o wiele prostsza w dzisiejszych czasach niż kiedyś, ilość produktów i mebli organizacyjny jest bardzo duża, mamy zarówno duży wybór szaf na ubrania, eleganckie wieszaki na odzież czy wybór luster czy szafek na obuwie. Szafka na buty Hyga 01 ML Meble to produkt, który można postawić również w salonie w mieszkaniu typu studio czy w pomieszczeniach pozbawionych przedpokoju, ale tak aby zapewnić porządek w przedpokoju np. w kawalerkach, czy przechodzących mieszkań i pokoi.

ML Meble to znany producent mebli dla domu i mieszkań, w tych kolekcjach można spotkać przeznaczoną na przedpokój kolekcję Hyga, która jest nowoczesna, elegancka, pozwala zapanować nad chaosem w korytarzu i przedpokoju zarówno małego mieszkania jak i większego domu. ML Meble produkuje niestandardowe meble pokojowe i do pomieszczeń mieszkalnych, które wpływają na korzyść wizerunku mieszkania i domu.

Atuty mebli Hyga:
  1. Ciekawie uporządkowany przedpokój;
  2. Duży wybór wieszaków i szafek na buty;
  3. Jasna kolorystyka;
  4. Elegancka aranżacja przedpokoju;

Opis

Szerokość
50
Wysokość
47
Głębokość
34
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901503039755
MPN
1HYGA01-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hyga ML Meble: