Hyga 03 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble
search
  • Hyga 03 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble
  • Hyga 03 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble
  • Hyga 03 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble

Hyga 03 Sosna Śnieżna Antracyt Szafka ML Meble

Szafka na buty z otwartymi półkami, gdzie można przechowywać bieżące wykorzystywane buty na co dzień. Produkt do postawienia w przedpokoju do uporządkowania butów. Dobry cenowo i jakościowo. 
309,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 70 cm wysokość: 47 cm głębokość: 34 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Elegancka dobrze prezentująca się przestrzeń mieszkalna to nie tylko salon, czy sypialnia oraz jadalnia, to również pozostałe pomieszczenia domowe jak przedpokój. W tym miejscu, człowiek często zapomina, że przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem kiedy wchodzi się do domu czy mieszkania, dlatego ważnym elementem tego miejsca jest dobre wrażenie, dlatego warto wybierać dobre produkty organizacyjne, jak funkcjonalne szafy na ubrania, eleganckie wieszaki na ubrania oraz pojemne szafki na buty.
alt
Szafka na buty Hyga 03 ML Meble to produkt do przechowywania butów, w okresie danego sezonu, które można uporządkować po przyjściu do domu. Szafka jest niewielka, elegancka, utrzymana w barwach śnieżnej sosny w korpusie oraz w barwie antracyt na blacie. Produkt posiada półkę i wnękę, jest produktem otwartym bez zamykanego frontu, dlatego można dane buty uporządkować bez problemu, tworząc przyjemną przestrzeń w przedpokój. Produkt przeznaczony jest do mniejszych mieszkań, gdzie można stworzyć eleganckie miejsce w kawalerce czy niewielkim mieszkaniu w miejscu, gdzie organizuje się miejsce przechowywanie ubrań wierzchnich i sezonowych.

Szafka na obuwie Hyga 03 ML Meble wykonana jest w sposób mocny i solidny z płyt meblowych, gdzie ważnym elementem jest kolorystyka szafki. Prostota, elegancja, pozwala stworzyć nawet z najbardziej zabałaganionego przedpokoju miejsce wygodne, praktyczne i komfortowe. Cała kolekcja mebli Hyga przeznaczone są do korytarzy i przedpokojów w domach i mieszkaniach. W skład kolekcji Hyga wchodzą szafki na buty zarówno z otwartymi frontami, jak i zamkniętymi. Do tego mamy do dyspozycji wybór wieszaków na ubrania oraz eleganckie lustro, które można powiesić nad szafką na obuwie.

W przedpokoju można stworzyć miejsce do organizowania większości przedmiotów jakie znajdują się w mieszkaniu. Pozwala to na stworzenie w salonie pewnego minimalizmu, a jednocześnie na uporządkowanie nadmiaru przedmiotów. Szafka na buty pozwala nad zapanowaniem gdzie jest bałagan z obuwiem w domu. Odpowiednie zabezpieczenie butów, pozwala również na dłuższe ich używanie i to w bardzo dobrym stanie. Produkty przeznaczone do codziennego używania można podzielić na dwie szafki, gdzie jedna przeznaczona jest na obuwie obecne, a druga na inny sezon i buty okolicznościowe.

Szafka na obuwie Hyga 03 Ml Meble to produkt funkcjonalny, z ciekawym elementem dekoru, można z taką kolorystyką zbudować przyjemne miejsce do przechowywania różnych rzeczy. Szafka posiada półkę oraz wnękę, gdzie można przechowywać kilka par butów. Produkt średnich rozmiarów, przeznaczony dla mieszkań o niewielkim wymiarze przedpokoju, gdzie można stworzyć przyjemne miejsce na tego typu przedmioty.

ML Meble to różnorodne meble mieszkaniowe, które można wykorzystać według uznania. Kolekcja Hyga to typowe dodatki do przedpokoju, mamy tutaj dużą ilość szafek na buty oraz wieszaki. Każdy z tych produktów ma duże znaczenie wizualne i ergonomiczne w pomieszczeniu. Można z nimi urządzić nawet bardzo mały przedpokój i stworzyć klimatyczne miejsce, gdzie każda rzecz w tym pomieszczeniu ma swoje stałe miejsce. Elementy organizacji i dobrego wizerunku w pomieszczeniach na pozór mniej ważnych.

Atuty mebli Hyga:
  1. Funkcjonalne meble do przedpokoju;
  2. Duży wybór szafek na obuwie;
  3. Elegancki styl;
  4. Jasne klimatyczne produkt z ciekawym dekorem;

Opis

Szerokość
70
Wysokość
47
Głębokość
34
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

EAN13
5901503039779
MPN
1HYGA03-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Hyga ML Meble: