Szafka RTV Theo THTV-1 Restol

  • Promocja
  • -3%
Szafka RTV Theo THTV-1 Restol
search
  • Szafka RTV Theo THTV-1 Restol
  • Szafka RTV Theo THTV-1 Restol
  • Szafka RTV Theo THTV-1 Restol

Obszerna szafka RTV wykonana z wysokiej jakości materiałów, przeznaczona do salonu o dużym wymiarze, w celu tworzenia eleganckiego, domowego kina. 

Dostępny od ręki

840,00 zł
814,80 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 814,80 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 159 cm wysokość: 49 cm głębokość: 43 cm

Ilość

Eleganckie meble do salonu do dobra inwestycja na lata, zwłaszcza jak dane produkty wykonane są z materiałów trwałych i solidnych o wysokiej jakości. Meble Restol to znany producent mebli, który słynie z nowoczesnego stylu, klasycznych drewnianych motywów oraz białych elementów. Kolekcja THEO stworzyła meble dwubarwne, wykorzystując kolor biały oraz dąb riviera. Meble Theo Restol, wprowadzają w przestrzeni mieszkalnej dobrą organizację, a także przyjemne aspekty wizualne. Dobrze wyglądają z dekoracjami wykonanymi ze szkła oraz drewna.

Szafka RTV Theo THTV-1 Restol jest sporych rozmiarów szafką do organizowania domowej telewizji. Tutaj zaprojektowany produkt składa się z korpusu i blatu wykonanego z płyty wiórowej laminowanej w kolorze dębu riviera. Frontowa część szafki RTV składa się z dwóch drzwiczek oraz dwóch półek. Produkt jest dość szeroki o wymiarze 159 cm, dlatego przeznaczony jest dla sprzętu większego i do większych pomieszczeń. Szafka posiada konstrukcję nowoczesną, gdzie fronty wykonane są z płyt MDF w kolorze białym.

Szafka RTV Theo THTV-1 Restol przeznaczona jest do tworzenia idealnego miejsca, do budowania domowego kina. Produkt nowoczesny, wykonany tak aby przyciągać uwagę i wprowadzać w pomieszczeniu wysoki komfort estetyczny. Szafka w części, gdzie znajdują się półki, może posłużyć jako miejsce do przechowywania różnego rodzaju płyt z filmami bądź elektroniki typu odtwarzacze czy dekodery. Szafka RTV posiada nózki, na których znajduje się cała konstrukcja.

Szafka RTV Theo THTV-1 Restol posiada ciekawy blat, wykonany w mocnym wykonaniu w kolorze dębu riviera. Może posłużyć jako miejsce przechowywania elektroniki, ale również mieć aspekty wizualne, gdzie można postawić wazon z kwiatami, elementy zdjęć w ramkach, czy rozbudowaną kolekcję filmów na DVD. Szafka RTV jest produktem łatwym do czyszczenia. Nie wymagane są specjalne preparaty tylko lekko wilgotna ściereczka.

Meble Theo wprowadzają w przestrzeni mieszkalnej dużo wygody, są jasne, ergonomiczne i funkcjonalne. Można z nimi budować ciekawe miejsce do odpoczynku, zabawy, pracy i nauki. W asortymencie mebli Theo Restol znajdują się dwa modele szafek RTV. Jednak wspomniana powyżej przeznaczona jest do dużych mieszkań oraz domów. Drugi produkt jest mniejszy, z numerem seryjnym THTV-2, gdzie mamy zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach.

Meble Theo elegancko wprowadzają w pomieszczeniu ciepło i przytulność, można do nich wybierać dodatkowo oświetlenie LED NEO, w zależności od modelu danego mebla. Można z ich udziałem stworzyć klimatyczne miejsce w domowym zaciszu.

Meble Restol to produkty znane, cenione na rynku meblowym w Polsce. Można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce do zamieszkania, a także miejsce gdzie można eksponować branże biurową. W asortymencie mebli Restol znajdują się meble pokojowe, sypialniane, do jadalni oraz do pokoju młodzieżowego. Poza tym Restol posiada dużą ilość kolekcji, które można dobierać według upodobania i zastosowania. Z ich udziałem tworzy się wygodne miejsce, gdzie można w przyjemnym nastroju pracować, uczyć się, czy spotykać z rodziną i znajomymi. Meble Restol to produkt wysokiej jakości, do samodzielnego montażu.

Atuty mebli Restol:

  1. Elegancja;
  2. Bogactwo kolekcji;
  3. Funkcjonalność;
  4. Jakość;

Opis

Szerokość
159
Wysokość
49
Głębokość
43
Wykończenie
połysk
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
THTV-1

Zobacz również inne produkty z kolekcji Theo Restol: