Szafka na buty NIKD321 Niko Forte

  • Promocja
  • -5%
Szafka na buty NIKD321 Niko Forte
search
  • Szafka na buty NIKD321 Niko Forte
  • Szafka na buty NIKD321 Niko Forte
  • Szafka na buty NIKD321 Niko Forte
  • Szafka na buty NIKD321 Niko Forte

Poznaj bliżej szafkę na buty do przedpokoju z kolekcji Niko od producenta mebli Forte, która posiada trzy uchylne półki na buty oraz dodatkową szufladkę na różne drobiazgi. Dwa warianty kolorystyczne dają możliwość stworzenia dopasowanego do Twoich potrzeb hallu. Oferta dotyczy szafki na buty w kolorze dąb Sonoma lub biały mat.

409,00 zł
388,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 388,55 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 83 cm wysokość: 128 cm głębokość: 20 cm

Ilość

Szafka na buty Niko Meble Forte

Czy jesteś fanem zabawy w projektowanie wnętrz? Każdy z nas ma w sobie mniejszy lub większy pociąg do kreatywnego działania. Dla uproszczenia udostępniamy w naszym sklepie internetowym oraz sklepie stacjonarnym, gotowe zestawy mebli. Oferujemy na przykład zestaw mebli do przedpokoju z kolekcji Niko od marki Forte. Zestawy te stanowią dopasowany stylistycznie komplet.

Taki gotowy zestaw mebli do przedpokoju albo do sypialni, może być dla Ciebie inspiracją dla reszty stylizacji pomieszczenia. Jest to fajne rozwiązanie jeśli zupełnie nie masz koncepcji na aranżację tego wnętrza. Jeśli natomiast masz już pewien pomysł w jakim trendzie chcesz się poruszać, wtedy wybierasz już konkretny zestaw mebli.

Ważną zaletą zakupu gotowych zestawów mebli jest ich niższa cena niż w przypadku kupowania wszystkich modułów oddzielnie. Zestawy meblowe to oferta mebli, która zawiera już zestawione ze sobą elementy tworzące spójną harmonijną całość. Dajemy Ci możliwość kupować pojedyncze moduły spośród zestawów mebli, a następnie dowolnie komponować je z innymi tworząc swój spersonalizowany układ. W takich okolicznościach proponujemy szafkę na buty Niko, niezbędny element każdego przedpokoju.

Szafka na buty Niko od producenta mebli Forte posiada trzy uchylne półki na buty oraz dodatkową szufladkę na różne drobiazgi. Oferta dotyczy szafki na buty w kolorze dąb Sonoma.

alt 

Linia mebli Niko od marki Forte jest uosobieniem praktycznego podejścia do tematu aranżacji wnętrz. Sprawdza się zarówno w pokoju dziennym, pokoju młodzieżowym, w gabinecie, sypialni, a nawet w przedpokoju. To meble stworzone do przechowania książek, kolekcji płyt DVD, ale także butów, czapek i kurtek. Meble Niko dostępne są w dwóch wersjach wybarwienia: o jednolitej strukturze (Dąb Sonoma) dla ceniących klasykę, mających tradycyjne podejście do wnętrz.

Przedstawiamy gotowy przedpokój Niko od producenta Forte. Jest to przede wszystkim funkcjonalny zestaw, który znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu. Na zestaw składa się wnęka na obuwie, panel z wieszakami i półką, lustrzana szafka oraz kolejna szafka. Mebel został wyprodukowany na bazie płyty meblowej okleinowanej folią.

W krajowym budownictwie mieszkaniowym często zdarza nam się niemiłe zderzenie z rzeczywistością. Deweloperzy oferują nam małe i niefunkcjonalne pomieszczenia. Projektanci mebli z fabryki Forte próbują ten problem rozwiązać, tworząc formy wielofunkcyjne, bardziej inteligentne. Oferowane w naszym sklepie online, szafki na buty Niko są jednym z takich rozwiązań. Gwarantujemy, że mały metraż nie musi Cię ograniczać.

Opis

Szerokość
83
Wysokość
128
Głębokość
20
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Niko Forte: