Regał NIKR71 Niko Forte

Regał NIKR71 Niko Forte
search
  • Regał NIKR71 Niko Forte
  • Regał NIKR71 Niko Forte
  • Regał NIKR71 Niko Forte
  • Regał NIKR71 Niko Forte

Regał Niko od marki Forte wyposażono w trzy półki na różnej wysokości oraz zamykaną szafkę. Jego smukła forma sprawia, że doskonale czuje się w zestawie z innymi modułami z kolekcji Niko, dostępnymi również u nas online.

289,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 50 cm wysokość: 181 cm głębokość: 29 cm

Ilość

Regał na książki Niko dąb Sonoma Meble Forte

Prawie każdy z nas chce mieć w swoim lokum regał, który zaaranżuje w sypialni lub salonie. Regał z kolekcji Niko to mebel, dzięki któremu możesz stworzyć wnętrze uniwersalne, a więc takie które będzie Ci służyć przez lata, niezależnie od zmieniających się trendów. To również doskonały mebel do pokoju młodzieżowego.

Prosta, klasyczna forma regału Niko producenta mebli skrzyniowych Forte dostępna jest w kolorze dąb Sonoma lub biały mat. Dzięki takiemu wybarwieniu, mebel zyskuje cech nowoczesnych. W połączeniu z minimalistyczną bryłą tworzy mebel, który trafia w każdy rodzaj aranżacji. Regał od marki Forte wyposażono w trzy półki na różnej wysokości oraz zamykaną szfkę. Jego smukła forma sprawia, że doskonale czuje się w zestawie z innymi modułami z kolekcji Niko, dostępnymi również u nas online.

Regał drewniany Niko od producenta Forte, to modny i częściowo zabudowany mebel, który pomoże w funkcjonalny sposób zaaranżować wnętrze mieszkania - salonu, pokoju dziennego lub pokoju młodzieżowego. Górna część regału jest otwarta oraz wyposażona w dwie półki. Za zamkniętymi drzwiczkami przechowasz różne przedmioty m.in w postaci książek i ulubionych pamiątek. Mebel występuje w wyrazistym wybarwieniu dąb Sonoma. Prosta, minimalistyczna forma idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz, szczególnie biurowych.

Atuty regału Niko:

  • Mnóstwo przestrzeni do przechowywania
  • Ponadczasowy design
  • Modne wybawienie dąb Sonoma
  • Doskonały do biura, sypialni, pokoju młodzieżowego

niko aranż3.jpg

Forte, jako specjalista w produkcji mebli skrzyniowych dedykuję tę kolekcję do pokoju młodzieżowego. Jednak, dzięki uniwersalnej formie poszczególne moduły z kolekcji możesz wykorzystać nawet w biurze! Ich prosta i nowoczesna forma gwarantuje sukces w aranżacji salonu, jadalni czy też właśnie pomieszczeń biurowych.

Jeśli chcesz być na przekór bez przerwy zmieniającym się w aranżacji wnętrz trendom, regał drewniany z kolekcji Niko powinien być Twoim celem. Uniwersalna klasyczna forma z delikatną nowoczesną nutą tworzy mebel na lata, czyli takie, które za chwilę nie przestaną być modne. Smukła forma i wybarwienie dąb Sonoma to niewątpliwe atuty dostępnego u nas regału. Prezentowany regał wspaniale nadaje się również do pokoju młodzieżowego. Sprawdź to!

Co kryje w sobie regał drewniany Niko od marki Forte? Regał ten w całości wykonano w odcieniu dąb Sonoma. Cztery głębokie półki sprawią, że mebel doskonale sprawdzi się jako szafka na książki, czy też regał na zabawki. Kolekcję Niko tworzą proste bryły, idealne do małych pomieszczeń. Dość płytkie szafy, regały, czy szafki na buty wpasują się w każde małe czy wąskie pomieszczenie.

Niko to ekonomiczna propozycja linii mebli do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, biura oraz przedpokoju. Wzornictwo oparte na współczesnych trendach oraz funkcjonalne bryły pozwalają na szybkie i niedrogie aranżowanie zarówno małych jak i większych pomieszczeń. W ofercie Niko znajdziesz również wiele praktycznych i tanich propozycji do przechowywania i porządkowania.

Opis

Szerokość
50
Wysokość
181
Głębokość
29
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Wykończenie
mat
Ilość półek
4
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Styl
biurowy
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Niko Forte: