Przedpokój NIKD04 Niko Forte

  • Promocja
  • -5%
Przedpokój NIKD04 Niko Forte
search
  • Przedpokój NIKD04 Niko Forte
  • Przedpokój NIKD04 Niko Forte
  • Przedpokój NIKD04 Niko Forte
  • Przedpokój NIKD04 Niko Forte

Co kryje w sobie oferowany zestaw mebli do przedpokoju Niko? Projektanci z fabryki Forte wiedzą jak sprostać oczekiwaniom swoich odbiorców. Gotowy zestaw mebli do przedpokoju kryje w sobie duże lustro, szafkę na buty, szufladę, panel z wieszakami na ubrania oraz jeszcze jedną szafkę. Czy to Cię satysfakcjonuje?

699,00 zł
664,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 664,05 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 111 cm wysokość: 182 cm głębokość: 30 cm

Ilość

Zestaw mebli do przedpokoju Niko 04 Meble Forte

Czy jesteś fanem zabawy w projektowanie wnętrz? Każdy z nas ma w sobie mniejszy lub większy pociąg do kreatywnego działania. Dla uproszczenia udostępniamy w naszym sklepie internetowym oraz sklepie stacjonarnym, gotowe zestawy mebli. Oferujemy na przykład zestaw mebli do przedpokoju z kolekcji Niko od marki Forte. Zestawy te stanowią dopasowany stylistycznie komplet. Posiadamy też gotowe zestawy mebli do salonu czy też jadalni.

Taki gotowy zestaw mebli do przedpokoju albo do sypialni, może być dla Ciebie inspiracją dla reszty stylizacji pomieszczenia. Jest to fajne rozwiązanie jeśli zupełnie nie masz koncepcji na aranżację tego wnętrza. Jeśli natomiast masz już pewien pomysł w jakim trendzie chcesz się poruszać, wtedy wybierasz już konkretny zestaw mebli.

Ważną zaletą zakupu gotowych zestawów mebli jest ich niższa cena niż w przypadku kupowania wszystkich modułów oddzielnie. Zestawy meblowe to oferta mebli, która zawiera już zestawione ze sobą elementy tworzące spójną harmonijną całość. Dajemy Ci możliwość kupować pojedyncze moduły spośród zestawów mebli, a następnie dowolnie komponować je z innymi tworząc swój spersonalizowany układ. Fabryka mebli Forte wychodzi z propozycją gotowych zestawów mebli do przedpokoju. Oferta dotyczy czterech różnych zestawów w kolorze dąb Sonoma.

Atuty zestawu:

  • Różne możliwości przechowywania odzieży wierzchniej
  • Lustro
  • Głębokość układu 30cm
alt

Co kryje w sobie oferowany zestaw? Pomysłodawcy z fabryki Forte wiedzą jak sprostać oczekiwaniom swoich odbiorców. Gotowy zestaw mebli do przedpokoju kryje w sobie duże lustro, szafkę na buty, szufladę, panel z wieszakami na ubrania oraz jeszcze jedną szafkę. Czy to mało? Oczywiście, że nie. Taki układ powinien spełnić potrzeby klientów, szczególnie właścicieli mniejszych mieszkań.

Linia mebli Niko od marki Forte jest uosobieniem praktycznego podejścia do tematu aranżacji wnętrz. Sprawdza się zarówno w pokoju dziennym, pokoju młodzieżowym, w gabinecie, sypialni, a nawet w przedpokoju. To meble stworzone do przechowania książek, kolekcji płyt DVD, ale także butów, czapek i kurtek. Meble Niko dostępne są w kolorze dąb sonoma.

Przedstawiamy gotowy przedpokój Niko od producenta Forte. Jest to przede wszystkim funkcjonalny zestaw, który znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu. Na zestaw składa się szafka na obuwie, panel z wieszakami i półką, pionowe lustro oraz szuflada i kolejna szafka. Mebel został wyprodukowany na bazie płyty meblowej okleinowanej folią.

Opis

Szerokość
111
Wysokość
182
Głębokość
30
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Niko Forte: